Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie]Co Zrobic Zeby Z Innego Kompa Wbic Przez Clienta 2010 Na Moj Serwer Hamachi.


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siemka.Otoz chcialbym zeby dalo się wbic z innego kompa przez clienta 2010 na moj serwer hamachi.I proszę zeby ktos mi napisal jak to zrobic.Za pomoc limit +/- i 5 :)

.

Opublikowano

Siemka.Otoz chcialbym zeby dalo się wbic z innego kompa przez clienta 2010 na moj serwer hamachi.I proszę zeby ktos mi napisal jak to zrobic.Za pomoc limit +/- i 5 :)

Na e*pvp jest ponoć taki temat jak to zrobić.

Ale niestety wyskakuj to ;/

Czekam już ponad 30min a tu dalej to samo...

No cóż jutro zobaczę.

ss problemu ;)

komunikat.jpg

 

A co do tego wejścia na serwer to pewnie IP z normalną końcówką w serverinfo.py zawadza w połączeniu się z innego komputera.

Serwer ma ustawione na łączność innych komputerów ze serwerem np. 5.324.142.100 i przez takie IP gracz może spokojnie wejść do gry ;)

Lecz jeśli jest takie IP w kliencie np. 5.324.142.54 to za chu... nie wejdziesz do gry z innego komputera ;d

Jeden napisał takie coś:

Nie zrobie tuta, gdyż co to mi da?:D Chcesz wiedzieć? Zainstaluj hamachi na freebsd i przez IP hamachi co ma freebsd się łącz:P na E*PVP jest. Jak zrywa połączenie to pinguj nonstop.

Co do GM mode to zabezpieczone jest:) też tutek na forum jest.

Nie wiem czy takie coś jest możliwe ;)

 

 

Pozdrawiam

Opublikowano (edytowane)

@up

od 3 godzin mają jakie konserwacje lub zablokowali polaków D:

co do tego mogę pomóc (:

chcesz więcej wbijaj na mój kanałxD

PS:zaraz dodam temat w kanale może ;<

Edytowane przez norbox

211c73cd6486beb.gif

Minecraft

odkrywcai.pngwolftamer.png

Odkrywca

Wolfer:Lubie pieski:P

Jeżeli jesteś człowiek to kliknij na obrazek:

baner6.gif

Opublikowano

Omg ja nie chce spolszczenia.Chcę zeby mi ktos dal tutka jak normalnie wejsc przez clienta 2010 na serwer hamachi :

.

Opublikowano

Omg ja nie chce spolszczenia.Chcę zeby mi ktos dal tutka jak normalnie wejsc przez clienta 2010 na serwer hamachi :

No to właśnie norbox Ci podał...

Musisz wgrać hamachi do bazy FreeBSD, bo za chu... nie wejdziesz z innego komputera na serwer..

 

 

Pozdrawiam

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...