Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie]Działa Wam Aktualnie 4Storyeg?


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam.

 

Ściągnąłem 4storyEG zgodnie z instrukcjami ze strony internetowej gry.

Gra patchuje się wszystko dobrze, tylko że gdy po spatchowaniu uruchamiam grę to wyskakuje błąd.

W czym leży problem? A może serwer padł?

Proszę o odpowiedź.

 

Pozdrawiam,

LeeT

Opublikowano

A co tam pisze bo mi sie też eg czasem nie chce właczyc pisze cos network error ale po kilku razach już działa

 

Pojawia się takie coś:

"Unable to lord the file necessary for running the game, please after downloading 4story client again, re-install and try re-lauching 4Story."

 

Proszę o pomoc.. Reinstalowałem 3 razy i nic nadal to samo. Może muszę nowa instalke pobrać?

Opublikowano

Ok, instaluje.

No nie aż taki problem, ale nie chce się czekać :x

Mam dwie instalki 4storyEG na kompie i za każdym razem ten sam błąd :/

 

Jak zainstaluje to powiem czy działa :P

Opublikowano

@UP

Edytuj posta

 

@Topic

Ciężka sprawa

Mi normalnie działa

Pobrałem,zainstalowałem,spatchowałem i działało

Próbowałeś coś zmieniać w opcjach lub usuwałeś pliki ?

1321373093-U145988.png

By

Me

 

Nakurwjać do mojej galerii !

<GLIK>

Opublikowano

Nie próbowałem.

 

Patchuje sie samo po uruchomieniu ta?

U mnie sie to laduje i gdy klikam connect to wlasnie ten blad.

Opublikowano

@LeeT97

Tak samo się patchuje.

Nie wiem co u Ciebie jest nie tak.

Mógłbyś mi podać screena jaki komunikat wyskakuje lub powiedz mi instalowałeś przed tem 4Story EG i Ci działało ?

1321373093-U145988.png

By

Me

 

Nakurwjać do mojej galerii !

<GLIK>

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...