Skocz do zawartości

[Pytanie]Expic Czy Zostac Na Tym Lvl

Trade
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Siema

od dluzszego czasu mam 35 lvl . Zostalem na tym lvl bo bardzo dobry drop jest na metkach w m2.

Takim sposobem zrobilem cale eq +9 i moja postac wyglada mniej wiecj tak :

11k hp

dobry rib +9

360 defa

Biore caly spota na Bo .

Dzisiaj pomyslalem zeby zaczac expic ale zastanawiam sie czy to ma sens :

Jestem pro na tym lvl-u malo kto do lvl 45 mnie dednie . A pozniej jak wiadomo trzeba troche kasy w is wlozyc zeby wymitac w pvp np. Na takim 65 lvl

no i jak zarabiac powyzej 35 lvl . Bo na metki cienia jest tyle ludzi ze szok ciezko samemu ubic jeden metin .

Dobra . Zapraszam do wypowiedzi

Zbieram +

Dobrym sposobem jest wstanie wcześnie rano, np. o 6:00 i jechać na metki diabła. Występują po 2 na jednym CH, drop nie jest zły, a exp też ci wpadnie. Jak jesteś taki dobry to możesz też dropić na metkach śmierci ^^

//EDIT

I jak masz dobrego RIBA i tyle HP, to bez problemu ubijesz króla demonów, wiem, bo sam próbowałem, więc dobij 40 i jak masz kumpli to niech ci pozwolą ubić.

//EDIT2

Tzn. problem może być, ale raczej ubijesz ;)

18706.png21939.png10610.jpg32282.gif25994.jpg30264.png

1 post ■ | 50 ■ | 100 ■ | 150 ■ | 200 ■ | 250 ■ | 300 ■ | 350 ■ 400 ■ | 450 ■ | 500 ■ | 550 ■ |                          ETAP 1 UKOŃCZONY

600 p. □ | 650 □ | 700 □ | 750 □ | 800 □ | 850 □ | 900 □ | 950 □ 1000 □ | 1050 □ | 1100 □ | 1150 □ |

Jeśli masz slabe skille zostani jeszcze troszke, aż zarobisz troche yangów na spory zapas ku i wtedy będziesz mógł tylko expić, bo zarabiać nie bd musiał no chyba, że nową zbroje tarcze, ale to też mozesz sobie teraz uzbierać żeby potem zabrać się tylko za expienie.

matjes4.png

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

• Ostatnio przeglądający forum [Pytanie]Expic Czy Zostac Na Tym Lvl   0 użytkowników
    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Dodaj nową pozycję...