Skocz do zawartości

Burhunter I Jego Wysoki % Hs Na Cf

EPE

BurHunter1  

30 użytkowników zagłosowało

1. 1. Czy waszym zdaniem BurHunter1 hackuje?

• Tak, pewnie ci?nie na jakim? Vip Hacku
      5
    • Nie, on jest PRO i napewno wsadzi? zoombi tyle HS
      9
    • Mo?e kiedy? hackowa? i mu staty takie zosta?y
      16

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Ostatnio miałem przyjemność grać z graczem TOP2 o nicku BurHunter1,

z ciekawości zajrzałem w jego statystyki (charakter info)

a tam na mapce cabin fever ponad 80% HS!

Nie jest to przypdek, że raz zagrał i parę razy HSa walnął bo ma 70 tyś killi (70k), z czego około 60 tyś to HS

Co o tym myślicie?

pomogłem? wejdź tu i kliknij: pajacyk.pl

jak nie to też kliknij

Moderatorze!

Codziennie z głodu ginie jeden troll, nie bądź obojętny i już dziś nakarm trolla warnem :)

może co chwile cisnął hs'y z g36e albo m416 cqb ...

Może hackował kiedyś ...

Teraz pewnie nie hackuje , bo by ban poleciał. A taki z 1szej setki graczy interesują też . ;)

edit...

@up

A ty masz dowód , że nie hackował ? <_<

Czym wyjaśniłeś ? . Nie jego filmikiem z youtube ?. -,-

Co do filmu , ten koleś dziwny xD.

Only hs... Łatwy bann itp ...

Wiecie mógł se zebrać PRO teama i walić ten jeden raz only HS żeby się od niego odwalili, może kiedyś hackował.....

bo zauważcie że on tylko okna obstawia, mobki nie wchodzą do domku bo jego team na to nie pozwala, wali z daleka bo tak łatwiej walnąć bułę, a przecież nie zawsze tak jest, czasem słabszy team i trzeba bić z bliska bez celownika

zobaczcie filmik jest tylko do 15 rundy potem jak nadchodzi 16 i moby wyłażą z piętra to filmik się urywa bo ciężko walić non stop HSy używając celownika mając moby w domku koło siebie, w dodatku dosyć wolno zabija

jak nie to też kliknij

Moderatorze!

Codziennie z głodu ginie jeden troll, nie bądź obojętny i już dziś nakarm trolla warnem :)

Ja próbując bić same heady i próbując grać Fireteama a nie zdobywać punkty miałem max 47% więc teoretycznie jest to możliwe.

Lecz czasami gram z tymi "Pro" graczami Fireteama, nawet z tymi z pierwszej 100 i wtedy jakoś nie widzę żeby oni w heady celowali...

No ale z nim nie grałem ;)

sygnanampc2.png

90% Nastolatków dostałoby załamania nerwowego, gdyby Justin Bieber stał na dachu wieżowca i miał zamiar skoczyć. Jeśli należysz do tych 10%, które wzięłoby krzesełko i popcorn i darło się: "Skacz lamusie!"- wklej to na swoją sygnaturę !

Dobrym graczem może jest...

Ale 60k hs bez haków na 70k killów ?

To już jest nie normalne -_-

Tak samo dzisiaj widziałem kolesia z jedną srebrną gwiazdką z kd 4.75 heh normalne ?

Kiedyś go raportowałem to mi napisali iż jestem nobem i walnąłem Epic Faila o.O

Z tym KD to jeszcze możliwe, bo np jak ktoś gra od początku i dobrze gra to jest to możliwe,

u mnie w klanie jest gość co ma 3.15 (czołówka PL)

jak nie to też kliknij

Moderatorze!

Ludzie... To nie Enzil, że jechał na gordonie na majorze :D. Burhunter1 wydał fortune na nx, a za % hs na cf żadko dostaje się bany. Cześciej za combo. Ruska raportowali kilkakrotnie, jednak dalej gra.

Wypada życzyc mu przegonienia Endynema. Kto pamięta faul Axela Witsela (Belgia) na naszym Marcinie Wasilewskim? Tiaa. Jebac podwyżke VAT-u i Belgie! ;>

Ludzie... To nie Enzil, że jechał na gordonie na majorze :D. Burhunter1 wydał fortune na nx, a za % hs na cf żadko dostaje się bany. Cześciej za combo. Ruska raportowali kilkakrotnie, jednak dalej gra.

Wypada życzyc mu przegonienia Endynema. Kto pamięta faul Axela Witsela (Belgia) na naszym Marcinie Wasilewskim? Tiaa. Jebac podwyżke VAT-u i Belgie! ;>

A enzil bana dostał? xD sorka że takie odbiegnięcie ale ciekawi mnie to,

ostatnio jak przeglądałem forum zanowanych to koleś na capitan5 cisnął na tellekillu :D

a swoją drogą mówicie że częściej leci ban za combo? kolega ma 60+ combo na DT był raportowany setki razy i nic

jak nie to też kliknij

Moderatorze!

Hehe kolega ma combo 80+ ludzie go raportują a NEXON na to leje :]

Czyli jakoś rzadko :D

Poczekają aż wbije lvl i wsadzą bana :) oni zawsze tak robią, żeby bardziej zabolało

no za rok będzie świętował majora i tu nagle RIP

jak nie to też kliknij

Moderatorze!

Już ma 2LT5 Hehe Wszystko możliwe iż chcą go tak upokorzyć .

Będzie Majorek 1 a tutaj Banik :D

Chociaż wiesz, jak teraz bedzie grał czysto to bana nie dostanie bo muszą mu to udowodnić no game logami

tak samo jak w przypadku BurHuntera

jak nie to też kliknij

Moderatorze!

omek a na jakim FT ten twój kolega ma 80+ combo?, bo na FT z zombie jest to możliwe, czasem na cabinie jest taki bug żę zoombie nie hitają Cię, ja raz tak miałem, zebrałem all moby w kupe 2nade rzuciłem i walnąłem 56 combo dobijając mobki :D

znowu na DF lub DT nie jest to mozliwe

jak nie to też kliknij

Moderatorze!

A widziałeś ile razy zagrał??

Ja ostatnio miałem niesłusznego reporta bo miałem 53% hs na cf...

Ale nexon jest bywa sprawiedliwy i mi nie dał bana...

Może mu siadaja poprosru bańki ;)

Ja gram teraz ciągle z Aug A1 Black (na miesiąc mi się trafił) i staram się zrzucić te heady ale po prostu ni moge...

Za dużo head shot-ów idze...

Może po prostu ma farta jak ja...

Próbowałem nawet shot gun-em i nic... Ciągle head conbo 2, 3, 4 +head shot -.-

Takie przekleństwo xD i to są fakty...

@Edit...

Co do ankiety... Nie powiem że gość jest pro ani że ma hacki...

Ma poprostu farta i tyle.... Za mało wariantów ;)

Sprzedam sprzęt muzyczny!! (Dystrybutor "Beskidzkie Centrum Muzyczne" oraz mogę pomóc w wyborze instrumentu/sprzętu..;])dlametalav2.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający forum Burhunter I Jego Wysoki % Hs Na Cf   0 użytkowników
    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Dodaj nową pozycję...