Skocz do zawartości

Quickscope

Gość Lenart

Quickscope  

34 użytkowników zagłosowało

1. 1. Czy za QuickScope powinien by? ban ?

• Tak
      19
    • Nie
      15

Rekomendowane odpowiedzi

Siema, zastanawia mnie jedno... Czemu za QuickScope nia ma bana ... przecież jest to wykorzystywanie błędów w grze aby zyskać przewagę. Prawie każda snajperka aby oddać ponownie strzał musi przeładować, przy quickscope tego nie ma. Reload między strzałami nie istnieje... Więc czy sądzicie że za to powinny być bany czy też jesteście przeciwni temu.

Wg. mnie za to powinny sypać się bany tak samo jak za wszystkie inne bugi.

Dla nieoświeconych

tylko że to nie jest bug teraz jeśli zabijesz 2 osoby pod rząd i przybliżysz zoom sam ci sie oddala i dlatego ludzie zmieniają na nóż po strzale

to jest bug, bo po strzale nie musisz zmieniać naboju, od razu masz go nabitego.

no ok, ale nie każdy wszedł w ścianę specjalnie, ktoś zrobił screena i banik leci.

więc myślę że to nie w porządku, sam też gram w sporo gier używając quickscope, ale bronie się nie przeładowują...

Ogólnie te glitche i bugi są porypane, powinni je usuwać a nie za nie banować, a to z pewnością za jakiś czas będzie zabronione, niech tylko się o tym zczają(nexon za szybko takich żeczy nie ogarnia, chyba że ktoś wyśle ticketa)

pomogłem? wejdź tu i kliknij: pajacyk.pl

jak nie to też kliknij

Moderatorze!

Codziennie z głodu ginie jeden troll, nie bądź obojętny i już dziś nakarm trolla warnem :)

kwestia czasu to i ta rzecz bedzie dodana do listy rzeczy za ktore mozesz byc zbanowany <_<

jak ktos up powiedzial ze maja usuwac glitchy itp a nie banowac za nie !

owa sytuacja niedawno zbanowany zostal gracz CPT(4) za glitchowanie na Cabinie o.O we 4 cisneli sie w tym rogu do tego 2 niebieskich i on sie przypadkiem wjebal do buga i co z tego jak jakis nobek zrobil screena i go zreportowal . . . !!?? ;)

a tak calkiem nie wiadomo czy nexon wie o tym problemie ze snajperkami :)

Usunąć to , że ciśniesz q,q lub 1,3,1 ... ;x

Zabronione tak , powinno być dobrze.

Da się, można zrobić że nie będzie przeładowywać :) w innych grach już to jest

pomogłem? wejdź tu i kliknij: pajacyk.pl

jak nie to też kliknij

Moderatorze!

Codziennie z głodu ginie jeden troll, nie bądź obojętny i już dziś nakarm trolla warnem :)

ogólnie to quick scope to nie jest to, że po każdym strzale zmieniasz na inna broń i spowrotem ale, że podszas przybliżania celownika strzelasz, a to że przy okazji zmieni sie broń i spowrotem to dla spanu bo jak sprawdzalem moim L96A1 Black magnum to szybciej bez zmieniania jest poprostu zalezy od broni

1331059428-U215643.gif

Nie powinni za to dawac banów. Nie każdy potrafi quick skope, niektórzy tylko farcą strzelając bez celowania. Każdy gra tak jak chce, to tak, jakby zabronic chodzic przy ścianiach, czy zabijac od tyłu (chociaż nie wiadomo na co Nexon jeszcze wpadnie, banowanie za glitche i bugi to idiotyzm). Nie mogą nikomu zakazywac jak ma grac, oczywiście chodzi mi o skilla, a nie o hacki.

Nie powinni banowac za qs, glitche i bugi. Tyle z mojej strony.

Omek , mylisz się przeładowanie trwa dłużej, a wprawne ręce jeszcze szybciej to robią.

Zavetti

nie chodzi mi o normalny quickscope, tylko o ten trick z nożem bardziej, bo sam QS to normalna kolej rzeczy ;) ale reload na plecach ? (bo tam niby snajpe wsadza)...

Siema, zastanawia mnie jedno... Czemu za QuickScope nia ma bana ... przecież jest to wykorzystywanie błędów w grze aby zyskać przewagę. Prawie każda snajperka aby oddać ponownie strzał musi przeładować, przy quickscope tego nie ma. Reload między strzałami nie istnieje... Więc czy sądzicie że za to powinny być bany czy też jesteście przeciwni temu.

Wg. mnie za to powinny sypać się bany tak samo jak za wszystkie inne bugi.

Dla nieoświeconych

moim zdaniem za to jest ban ale to moje zdanie ja dalem na tak

poker1m.png

mi zwisa to czy dasz mi - czy +

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

• Ostatnio przeglądający forum Quickscope   0 użytkowników
    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Dodaj nową pozycję...