Skocz do zawartości

[Tut]Jak Przyspieszyc Internet O 20%

CoKaMaN

Rekomendowane odpowiedzi

A Wiec Tak :

Klikamy

Start >> Uruchom

. Wpisujemy

gpedit.msc

. Przechodzimy do folderu:

Konfiguracja komputera >> Szablony administracyjne >> Sieć >> Harmonogram pakietów QoS

. Klikamy na

Ogranicz rezerwowaną przepustowość

następnie ustawiamy opcje na

Włączone

i u dołu ustawiamy

limit przepustowości na 0%

, klikamy Zastosuj i restartujemy komputer.

Krótko i na temat :P

Działa na Windowsie 7 i XP

Nchf.png

lol

Właśnie to ustawiłem , jeszcze nic nie ściągałem więc nie wiem jak z transferem ale troszkę widać że stronki się lepiej wczytują :P ... chyba ;D

Tak łatwo nie odczuł byś różnicy chyba że masz neta 0,25MB/s to były by na to szanse.

Sposób stary i był na MPC nie raz, ale trochę to rzeczywiście pomaga.

lol 5mb więcej xdd :D ale niestety tylko działa na PRO!!!

||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||

76561198014515809.png

||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

• Ostatnio przeglądający forum [Tut]Jak Przyspieszyc Internet O 20%   0 użytkowników
    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Dodaj nową pozycję...