Skocz do zawartości

Oddajcie Swój Głos

inedible

uzasadnij wybór   

15 użytkowników zagłosowało

1. 1. Kim gra?

• Ninja ARCHER
      3
    • szaman HEALER
      5
    • sura WP
      5
    • sura BM
      2

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie otóż skończyłem gre jakieś 3 miesiące temu (chodzi tu oczywiście o PL ;D) i chce znowu zagrać

1. Ninja Archer

Chciałbym zagrać archerem dobry w pvp zatrzymałbym sie na 35 lvlu 2 skile M i caly czas czytał KU i poli gdy poli wejdzie na G wbijam lvl i sie nie zatrzymuje :)

Myśle że exp archerem na poli jest dobry sam jeszcze tego nie próbowałem ale myśle że exp będzie leciał bardzo dobrze i wydaje mi sie że szkoda marmurków aby

wcześniej zacząć expić jak tu większość z was wie im wyższe m/g/p daje dłużysz czas trwania

ZR:2

WIT:1

później wiadomo siła

skile

Trująca strzała>ognista strzala>powtarzalny strzał>deszcz strzał>bezszelestny chód

2.Szaman Healer

Ogólnie lubie grać szamanem tylko aby być dobrym w pvp trzeba mieć dobre skile i nad postacią dużo popracować zacząłbym od tego że po wbiciu 3Mki zatrzymałbym

się trochę żeby nie latać ze skilami M na 70+ bo wtedy szaman ma małe szanse na wygranie pvp

INT:2

później ZR

Błyskawiczny>Leczenie>przywołanie>zwinność>szpon>zwiększenie ataku

3. Sura WP

Tą postacią gdybym grał raczej ustawiłbym ja do expa z konia chociaż nie lubie postaci które nie raczą sobie w pvp ale powiem wam co bym zrobił jakbym nią grał

Wbijałbym lvl nie patrząc na skille bo nie mial bym czego szukać w m1 nie expiąc tylko stojąc z bulidem do PVM

INTA:2

później siła

Ostrze>zbroja>starch>wir>palec>rozporek

4. Sura BM

BM jak każdy wie kosa w pvp ta posatć dobrze rozwinięta może na prawdę siać postrach wśród ludzi

BMem raczej trudno by mi się expiło więc skile przyjdą wraz z lvlem. Nic więcej tu już nie napisze bo nie wiem co ;p

INTA:2

pózniej ZR

OD>MO>MS>OU>MU>DS

Z tego co napisałem tak będę postępował grając tą postacią którą mi doradzicie weźcie pod uwage takie rzeczy jak

-nie bedzie mi brakować kasy

-postać bedzie expiona samodzielnie

proszę abyście uzasadnili dlaczego taką mi postać proponujecie

Polecą + lub - jak kto woli :)

pisane na szybko nie przejmować się błędami ortograficznymi jak w ogóle są ;)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający forum Oddajcie Swój Głos   0 użytkowników
    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Dodaj nową pozycję...