Skocz do zawartości

Mam Talent !

Solyzer.

Rekomendowane odpowiedzi

• Odpowiedzi 57
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

powiedz że pochodzisz z biednej rodziny, to wystarczy, i do tego napluj do oczu lub walnij się w nie żeby łzy poleciały :) 100% że będzie 3x TAK

||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||

76561198014515809.png

||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||

@up

tylko szkolne mam talent pewnie nie jest na ''tak '' ''nie''

tylko zeby zrobic przedstawienie ; xx

Mam w nosie co mi dasz , ale jak juz to Zbieram minusy

mpccopy.jpg

Co to jest? Ma pięć liter - pierwsza to "K", a ostatnia to "s". Twarde owłosione, w środku ma biały płyn.

Odpowiedź: KOKOS, a ty co myślałeś? ;p

zrzygaj się na nieuków xD

76561198014515809.png

Ale wy tutaj chujowe pomysły dajecie, za takie gówniane posty warny powinny wpadać, bo nic do tematu nie wnoszą np. wbijanie lv w metinie na czas.

Nie wiem zaprezentuj coś co najlepiej umiesz :) Zarecytuj coś, zgraj się z kumplami i zróbcie jakiś band ;d Ewentualnie zaśpiewaj Firme (lól): Weź do ręki jointa i zajeb macha buhahahaha.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

• Ostatnio przeglądający forum Mam Talent !   0 użytkowników
    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Dodaj nową pozycję...