Skocz do zawartości

[Pytanie] Kupno Yang, Modyfikacja Postaci

JachuPL
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mój poprzedni temat (który odświeżyłem po miesiącu nie chcąc robić kolejnego) został zamknięty przez niejakiego x070x. Dobra, nie o tym.

Mam do Was parę kolejnych pytań, ale najpierw przedstawię sytuację do pyt. nr 1:

Otóż robię powrót na S10 Chunjo, chcę kupić bransę, buty i kolce z 1,5-2khp. Co do branzy, zastanawiałem się nad srebrną+9 z 3 przetopami. Co do Kolców to zbieram na Ebony+9 (20% na DT chcę kupić). Buty mam deszczowe 1k hp. Boga +7 kd def+3 dwa spalone, zabójcę +6 z kd moba+3 dwa spalone i jakieś bony, żelak+8 (chcę kupić maskę +7/8/9). Tutaj potrzebuję Waszej pomocy. Otóż gram mentalem (walnięcie M10 9 ku do G, duchowe M2 :D , silne M4 chyba 2 ku do M5). Co powinienem zmodyfikować w swoim ekwipunku i co polecacie? Proszę też o wycenę Waszych propozycji. Pewne jest, że na 65lvlu kupię magneta+8/9.

Druga sprawa, Yangi. Wiem, wiem, temat wałkowany multum razy. Ale mam pytania:

1. Jaka jest podstawowa różnica między farmerami z allegro a farmerami ze stron reklamowanych w m1 ch2 itp?

2. Jakie jest ryzyko, że zostane oszukany na allegro, a jakie jest ryzyko, że zostanę oszukany przez zagranicznych farmerów?

3. Czy padłeś ofiarą któregoś ze sprzedawców? W jakich okolicznościach? Odzyskałeś pieniądze? Jak?

4. Orientowałem się na allegro w cenach yangów. Mam na oku parę interesujących ofert po 7zł za 100kk. Ale mam jeszcze lepszą ofertę ze strony metin2gold.org (nieeee, to nie reklama ;) ). Proponują oni 500kk w cenie ok 17,50zł (liczone po kursie euro). Którą ofertę byś wybrał? dlaczego?

57199140501148694665.png

1.tte na stronkach przewaznie jest taniej bo ci z allegro kupuja na takich stronach i potem na allegro selalja np o 1zł drozej

2.spr komentarze na allegro to jak ma same pozytywy to nie oszuka a jak dosc duzo negatywow to nie kupuj

3.ja kupuje od zaufanych np muchaogame nie wiem czy jeszcze sprzedaje ale sadze ze tak ale dawno nie kupowalem

4.cos za tanio jak an te 500kk lepiej kup po norm cenie a masz 100%pewnosci ze dostzniesz yangi

@edit down gold4fast było tanie teraz za 500kk oni chca 20$ czyli 60zł to na allegro za 50zł spokojnie kupisz

1378747514-U216092.jpg

1. Jaka jest podstawowa różnica między farmerami z allegro a farmerami ze stron reklamowanych w m1 ch2 itp?

2. Jakie jest ryzyko, że zostane oszukany na allegro, a jakie jest ryzyko, że zostanę oszukany przez zagranicznych farmerów?

3. Czy padłeś ofiarą któregoś ze sprzedawców? W jakich okolicznościach? Odzyskałeś pieniądze? Jak?

4. Orientowałem się na allegro w cenach yangów. Mam na oku parę interesujących ofert po 7zł za 100kk. Ale mam jeszcze lepszą ofertę ze strony metin2gold.org (nieeee, to nie reklama ). Proponują oni 500kk w cenie ok 17,50zł (liczone po kursie euro). Którą ofertę byś wybrał? dlaczego?

1. U farmerów na stronach internetowych reklamowanych w m1 jest taniej bo Ci z allegro odkupują od nich yangi w dużych ilościach i sprzedają taniej.

Ci reklamowani w m1 to chinole.

2.Na Allegro nawet jak ktoś Cię oszuka to piszesz do supportu allegro i łapią złodzieja , gotówka , która wpłaciłeś jest zwracana a u farmerów nie masz takiej pewności.

Ciebie mogą oszukać , a u kogo innego transakcja może być przeprowadzona normalnie. Bez komplikacji

3.nie. Ale słyszałem , że kolegę oszukali na allegro zgłosił to do supportu czy na policję i zwrócili mu karę a oszust został sprawiedliwie ukrany ;)

4.18zł to nie tak dużo więc jak nawet by Cię oszukali to płakać nie będziesz . Ja bym wybrał tą od metin2gold . Możesz też posprawdzać na gold4fast , tam też mają tanio :)

A i temat zamknąłem bo go odkopałeś. Regulamin jest jasny

Things have changed. Forever.

314x177-many-faces-of-aj-lee.jpg

Ja bym kupił na allegro, a co do eq to bym całe eq sellnoł oprócz boga +7 i kupił inne :)

JEŚLI CI POMOGŁEM WEJDŹ TUTAJ

http://www.pajacyk.pl/ I KLIKNIJ W BRZUCH PAJACYKA, W TEN SPOSÓB NAKARMISZ GŁODNE DZIECI... A JEŚLI TO ZA MAŁO TO MOŻESZ MI DAĆ + I 5 NA KANALE... ALE PAMIĘTAJ GŁODNE DZIECI SĄ WAŻNIEJSZE NIŻ + I 5...

Konto YouTube: http://www.youtube.com/user/TheMrBoomGood

Człowiek rodzi się mądry, dopiero potem idzie do szkoły...

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

• Ostatnio przeglądający forum [Pytanie] Kupno Yang, Modyfikacja Postaci   0 użytkowników
    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Dodaj nową pozycję...