Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Kupić, google.pl > IPBoard

I nauczcie się do cholery pisać w poprawnych działach

Moi drodzy, bo najważniejsze w kochaniu zwłok jest to, że nie marudzą.

Opublikowano

to początek, a gdzie reszta opłat? serwer administracja ...

If you = stupid then

insert(foot.in.your.ass)

end if

licznik-54-96732-stat.png

Opublikowano

Zapewne na darmowym hostingu...

Moi drodzy, bo najważniejsze w kochaniu zwłok jest to, że nie marudzą.

Opublikowano

to powodzenia na darmowym hostingu z tak rozwiniętym forum ;)

ale spróbować można

If you = stupid then

insert(foot.in.your.ass)

end if

licznik-54-96732-stat.png

Opublikowano

W sumie nie widze potrzeby zakladanie forum takiego samego z taka sama tematyka jak MPC... ^^ To jest najlepsze forum w Polsce i mysli ze nawet najlepsze proby podjecia zalozenia forum nic ci nie dadza. Korzystaj z forum tutaj i nie baw sie w admina bo to naprawde brak sensu ^

Opublikowano

chyba nie doczytałeś jakie to ma być forum , nie darmowe tylko IP.Board a tego typu forum na darmowym serwisie nie założysz

If you = stupid then

insert(foot.in.your.ass)

end if

licznik-54-96732-stat.png

Opublikowano

To jest najlepsze forum w Polsce

 

Ta, 4/5 forum to metinowe neokidy, których chyba matka natura pozbawiła mózgu, więc co w tym forum najlepszego? Mogę jedynie się zgodzić, że jest największe.

OK, a teraz neokidy weźcie mnie pogryźcie :P

 

Co do tematu to załatw jakiś silnik pod forum i postaw na hostingu. I tak ci nie będzie potrzebny jakiś lepszy niż darmowy bo dalej nie zajedziesz z takim podejściem :P

Opublikowano

Ta, 4/5 forum to metinowe neokidy, których chyba matka natura pozbawiła mózgu, więc co w tym forum najlepszego? Mogę jedynie się zgodzić, że jest największe.

OK, a teraz neokidy weźcie mnie pogryźcie :P

 

Co do tematu to załatw jakiś silnik pod forum i postaw na hostingu. I tak ci nie będzie potrzebny jakiś lepszy niż darmowy bo dalej nie zajedziesz z takim podejściem :P

 

Wiesz to forum to nie tylko metinowe neokidy ale rowniez ludzie znajazy sie na rzeczy. Na forum znajduje sie wiele dobrych programistow grafikow oraz innych ludzi dobrych w dziedzinie komputerowej =)) 4/5 to raczej za duzo...

Opublikowano

Wiesz to forum to nie tylko metinowe neokidy ale rowniez ludzie znajazy sie na rzeczy. Na forum znajduje sie wiele dobrych programistow grafikow oraz innych ludzi dobrych w dziedzinie komputerowej =)) 4/5 to raczej za duzo...

 

20% normalnych to i tak za dużo...

Opublikowano

yonji94 ma rację. Większość tutaj jest jebnięta, że aż boli. Jeżeli znalazło by się parę osób które lubią grać i jednocześnie umieją coś poza tym, to mogło by powstać drugie forum, które przebiło by mpc. Jeżeli było by tam mniej dzieci, to na pewno strona zyskała by renomę. Poważni ludzie płakali by ze szczęścia.

Jest tutaj sporo osób które posiadają niemałą wiedzę, jednak to "sporo" to niewielki odsetek użytkowników. Szkoda.

Jeżeli szukasz pomocy, piszesz poprawnie po polsku, a rozwiązaniem twojego problemu nie jest pierwszy link w google - prawdopodobnie pomogę.

Jeżeli chcesz gotowca, to najpierw podaj cenę. Cenę w pln, bo za plusy pracują lamusy :)

Opublikowano

Hmm przesadzacie ze to najlepsze forum widzalem lepsze. Tu chodzi poprostu o tematyke. ; kiedys to forum bylo lepsze;p moim zdaniem

30364378.png

×
×
  • Dodaj nową pozycję...