Skocz do zawartości

Jak Można Zrobić Takie Forum Jak Mpc Tylko Inna Nazwa

Rekomendowane odpowiedzi

W sumie nie widze potrzeby zakladanie forum takiego samego z taka sama tematyka jak MPC... ^^ To jest najlepsze forum w Polsce i mysli ze nawet najlepsze proby podjecia zalozenia forum nic ci nie dadza. Korzystaj z forum tutaj i nie baw sie w admina bo to naprawde brak sensu ^

To jest najlepsze forum w Polsce

Ta, 4/5 forum to metinowe neokidy, których chyba matka natura pozbawiła mózgu, więc co w tym forum najlepszego? Mogę jedynie się zgodzić, że jest największe.

OK, a teraz neokidy weźcie mnie pogryźcie :P

Co do tematu to załatw jakiś silnik pod forum i postaw na hostingu. I tak ci nie będzie potrzebny jakiś lepszy niż darmowy bo dalej nie zajedziesz z takim podejściem :P

Ta, 4/5 forum to metinowe neokidy, których chyba matka natura pozbawiła mózgu, więc co w tym forum najlepszego? Mogę jedynie się zgodzić, że jest największe.

OK, a teraz neokidy weźcie mnie pogryźcie :P

Co do tematu to załatw jakiś silnik pod forum i postaw na hostingu. I tak ci nie będzie potrzebny jakiś lepszy niż darmowy bo dalej nie zajedziesz z takim podejściem :P

Wiesz to forum to nie tylko metinowe neokidy ale rowniez ludzie znajazy sie na rzeczy. Na forum znajduje sie wiele dobrych programistow grafikow oraz innych ludzi dobrych w dziedzinie komputerowej =)) 4/5 to raczej za duzo...

Wiesz to forum to nie tylko metinowe neokidy ale rowniez ludzie znajazy sie na rzeczy. Na forum znajduje sie wiele dobrych programistow grafikow oraz innych ludzi dobrych w dziedzinie komputerowej =)) 4/5 to raczej za duzo...

20% normalnych to i tak za dużo...

yonji94 ma rację. Większość tutaj jest jebnięta, że aż boli. Jeżeli znalazło by się parę osób które lubią grać i jednocześnie umieją coś poza tym, to mogło by powstać drugie forum, które przebiło by mpc. Jeżeli było by tam mniej dzieci, to na pewno strona zyskała by renomę. Poważni ludzie płakali by ze szczęścia.

Jest tutaj sporo osób które posiadają niemałą wiedzę, jednak to "sporo" to niewielki odsetek użytkowników. Szkoda.

Jeżeli szukasz pomocy, piszesz poprawnie po polsku, a rozwiązaniem twojego problemu nie jest pierwszy link w google - prawdopodobnie pomogę.

Jeżeli chcesz gotowca, to najpierw podaj cenę. Cenę w pln, bo za plusy pracują lamusy :)

Udostępnij

• Ostatnio przeglądający forum Jak Można Zrobić Takie Forum Jak Mpc Tylko Inna Nazwa   0 użytkowników
    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Dodaj nową pozycję...