Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Archiwum][Zlecenie] Sygnatura I Avatar


OskareonLord

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

@edit

 

 

POPROSZĘ JEDYNIE O POPRAWIENIE NAPISÓW

 

na avatarze ma pisać samo Oskareon

 

a na sygnie - Your greatest fear your greatest nightmare.

(OskareonLord jak chcecie to zostawcie a jak nie chcecie to też poprawcie ;))

 

Dam 5+ lub - i 5 do profilu :D

Opublikowano

Spoko daje 5 i +ika zgodnie z umową :)

 

(Jest git i w dodatku dałeś mojego ulubionego espadę xD)

 

 

P.s. Składajcie propozycje dalej daje 5 i +y każdemu kto wstawi kolejną sygnę :)

 

 

@edit To może inaczej - ja pier*ole zrobiłeś po prostu zaje*istą sygnę xD

 

P.s.2 Poproszę tylko jeszcze kogoś o avatarka :)

Opublikowano

Ok's zrobię Ci avaka poczekaj 10 min. ^^

logos45.png

 

KONIECZE przygodę Z MPCforum.pl

 

Ale jak zależy Ci żebym to ja wykonał dla Ciebie sygne to pisz na PW (pocztę będę sprawdzał 1 raz dziennie)

Opublikowano

To moja propozycja

nie znam tych twoich bohaterów ale to chyba o nim mowa :

 

1.

 

avekwres1.png

 

 

gotowe do wklejenia

[url=http://img823.imageshack.us/i/avekwres1.png/][img=http://img823.imageshack.us/img823/8922/avekwres1.png][/url]

logos45.png

 

KONIECZE przygodę Z MPCforum.pl

 

Ale jak zależy Ci żebym to ja wykonał dla Ciebie sygne to pisz na PW (pocztę będę sprawdzał 1 raz dziennie)

Opublikowano

Ok dzięki na razie wystarczy daje ci + i 5 (+ jutro bo mi limit się wyczerpał :unsure: ) xD

 

 

oczywiście swoje propozycje każdy może wysyłać dalej, ciągle mogę dać każdemu + i 5 za wasze kolejne propozycje xD

 

 

p.s jak robicie avka to gdybyście mogli użyjcie gościa z sygny tzn. - jego głowy itd. :rolleyes: - żeby pasowało xD

Opublikowano

Ok dzięki nawet fajny (niezły jest ;) ) Ale mam tylko małą prośbę na prawdę małą xD

 

Popraw napis ;)

 

Dałem już plusa za poprawienie napisu dam jeszcze 2 plusy i 5

 

 

@edit kur*a mam buga jak próbuje ustawić tego avka twojego to mi się ciągle stary pokazuje -.-

Opublikowano

Hej mam prośbę proszę tylko o poprawienie napisów w sygnie i avatarze

 

 

w sygnie ma pisać - Your greatest fear your greatest nightmare (OskareonLord zostawić)

 

 

a w avku samo Oskareon

  • 3 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...