Skocz do zawartości

[Pytanie] Jak Szybko Zarobić Na Archerze? Lvl 45 - 55

Lubisz Kisiel ?
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Otóż po zakupieniu kilku fms'ów ( Które spalił nasz kochany kowal ) spłukałem się z kasy. Teraz chciałbym kupić jeden a porządny fms +9 ale nie mam kasy. Jak szybko zarobić? Uwzględnijcie to ,że jest to Archer. Nie będę używał żadnych hacków itp. na Polskim Metinie :). ( PS. Gram na dość drogim serwerze )

beznazwyk.gif

Sygna I Avek Wykonane Przeze Mnie ( :

Możesz iść do dt i kupić sobie jakieś itemsy +6/7 na 50-70 lvl i poulepszać je do +7/8/9 i potem sprzedać.

Druga opcja to zrobienie drop chara na m3 i loch małp albo do m2 żeby podropił trochę marmurów . A potem dzięki tym marmurom i kasie porozwalać jakieś bossy .

Boss=szkata szkata=coś fajnego :P

Things have changed. Forever.

314x177-many-faces-of-aj-lee.jpg

Możesz iść do dt i kupić sobie jakieś itemsy +6/7 na 50-70 lvl i poulepszać je do +7/8/9 i potem sprzedać.

Druga opcja to zrobienie drop chara na m3 i loch małp albo do m2 żeby podropił trochę marmurów . A potem dzięki tym marmurom i kasie porozwalać jakieś bossy .

Boss=szkata szkata=coś fajnego :P

No, jak rozwalisz bossa to np. 10 szkatułek = 5 szkatułek na sell, 5 dla siebie - a jak wypadnie coś cennego (np. bojowy) to na sell.+

misiekg.png

created by duds.

Daj Minusa

bossy to racej narazie nie dla cb bo na marmur wydasz wicej niz szkata warta.. moze połów ryby lub jak wspomnieli up'i lec do dt najbardziej oplaca sie ulepszac boga/stalki jaak jubiler to itmy z niebianskich a jak bron mistrz to bronie na 65 i zatrute

1378747514-U216092.jpg

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

• Ostatnio przeglądający forum [Pytanie] Jak Szybko Zarobić Na Archerze? Lvl 45   0 użytkowników
    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Dodaj nową pozycję...