Skocz do zawartości

[Info]Easymetin2 - Kończymy :)

CraftyGeek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Uprzejmie informuje się, że EasyMetin2PL zakańcza możliwość sprzedawania kont w Polsce przez grambit.pl i craftygeek'a.

To była nasza decyzja, mamy dość współpracy z osobami takimi jak Angus (dr. EasyMetin2 SilkRoad).

Ta decyzja mobilizuje mnie i moich ludzi do poświęcenia jeszcze większej ilości czasu nad Mt2Le.

EasyMetin2PL - będzie wspierany do momentu wygaśnięcia karty ostatniego klienta!

Prosimy nie zadawać pytań "czemu, a ja chcę kupić itd :)".

Pozdrawiam,

~CraftyGeek.

www.gamehacking.pl

sygnaturka.png

A ty co jakiś programistą tam jesteś ? czy co i z kąd to wiesz ;o ?

@edit i jaką mam pewnieść że to ty jesteś "~CraftyGeek. "

To jest on, uwierz mi.

@edit

Kto to ten Angus i co on takiego zrobił jeżeli można wiedzieć.

p o m a t u r z e c h o d z i l i ś m y n a k r e m ó w k i

Wersja Simple: to przedstawienie możliwości programu, całkowicie darmowa. Będzie jednak zawierała tylko kilka funkcji.

Wersja GoldFarm: Możliwość łączenia programów między użytkownikami w sieć, w której to użytkownicy wybierają "matkę" i na jej podstawie wykonują określone zadania. Ta wersja będzie zawierać wszystkie możliwe funkcje, wspomaganie w języku Polskim. Specjalny "Panel Kontrolny" dla użytkownika, który będzie miał możliwość kontroli postaci z poziomu strony www.

To do Cupidyna... Będzie wersja darmowa i płatna.

KONTO NIEUŻYWANE !!!

MOJE NOWE KONTO TO TrueFaith

to ja już nie rozumiem nie ma i nie będzie(?) już easymetin2 na PL'a ?

czy będzie do kupienia tylko od tego drugiego http://allegro.pl/metin-metin2-easymetin2-najtaniej-i1303782785.html ???

Ten drugi to CraftyGeek, jak napisał nie będzie sprzedaży na Polske. :mellow:

*Pro Cheater* *Pomoc w Tworzenie własnej gry WWW*

Polski server gry Killing Floor [PL]Killing Floor TOP Server 24/7

b_560_95_1.png

Witam!

Uprzejmie informuje się, że EasyMetin2PL zakańcza możliwość sprzedawania kont w Polsce przez grambit.pl i craftygeek'a.

To była nasza decyzja, mamy dość współpracy z osobami takimi jak Angus (dr. EasyMetin2 SilkRoad).

Ta decyzja mobilizuje mnie i moich ludzi do poświęcenia jeszcze większej ilości czasu nad Mt2Le.

EasyMetin2PL - będzie wspierany do momentu wygaśnięcia karty ostatniego klienta!

Prosimy nie zadawać pytań "czemu, a ja chcę kupić itd :)".

Pozdrawiam,

~CraftyGeek.

skończ może już z tymi bajkami o mt2Le wątpie że jeszcze ci ktoś w takie coś uwierzy

111umh.jpg

Strona gamehacking.pl ? No nie działa... Trochę zmieniliśmy przesłanie strony. Więcej może napiszę w najbliższych dniach. Nie chcę się tutaj wypisywać na ten temat bo serio poza tym mam więcej do roboty.

gamehacking.pl będzie darmowy, w nim lekcje z C++, Assemblera, ReEng itd. Więc serio spam typu "Ty je*any ch*u kiedy strona są zbędne :))

www.gamehacking.pl

sygnaturka.png

Panowie jedyne czego potrzeba to cierpliwości...zbędny spam tego nie zmieni i nie przyśpieszy. Nie można tak na hop siup i jest. Podoba mi się teraz tylko to że zmieniliście jak to napisałeś "przesłanie" strony ;) Te informacje się przydadzą ...może nawet mi :P Czekajmy spokojnie... Nie może przez cały czas pisać bota bo większa połowa serva chce bota już. Powinniście go już pochwalić za to że się w ogóle podjął tego... ale na razie czekamy na wyniki.

#JustTheWay

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

• Ostatnio przeglądający forum [Info]Easymetin2   0 użytkowników
    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Dodaj nową pozycję...