Skocz do zawartości

[Pytanie] Kim Najlepiej Grać ?

Olun
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Ostatnio powróciłem do gry w metina i teraz próbuje sił surą wp...jest to mój pierwszy raz kiedy gram na globalu tą profesją

Jak wszyscy wiecie po jakimś czasie gra się nudzi.....tak miałem dość expa kiedy mój mental osiągnoł 63 lvl

Po czym wydawało mi się że zaczne wymiotować tą grą i sprzedałem postać za 150zł

Więc teraz pytanko kim najlepiej grać aby w przyszłości zarobić troszke więcej

P.S pytanko jeszcze miało dotyczyć na którym serwerze grać

32f6ebce2551fc6f27be3cbdcbadaa5d.png

Sura wp to jak 50% mental 50% body polecam Ci tą postać dobrze ją zarobisz jak osiągniesz +35lv

:)

Polecam robić tak skile:

Czarowane Ostrze, Czarowana Zbroja, Smoczy Wir, Strach, Uderzenie Palcem, Rozproszenie Magii

Jak pomogłem daj + :)

JEŚLI CI POMOGŁEM WEJDŹ TUTAJ

http://www.pajacyk.pl/ I KLIKNIJ W BRZUCH PAJACYKA, W TEN SPOSÓB NAKARMISZ GŁODNE DZIECI... A JEŚLI TO ZA MAŁO TO MOŻESZ MI DAĆ + I 5 NA KANALE... ALE PAMIĘTAJ GŁODNE DZIECI SĄ WAŻNIEJSZE NIŻ + I 5...

Konto YouTube: http://www.youtube.com/user/TheMrBoomGood

Człowiek rodzi się mądry, dopiero potem idzie do szkoły...

posiadając praktycznie wszystkie klasy postaci, jedyne co ci moge polecic to wojownik body, jest to zdecydowanie przesadzona profesja, we wszystkim jest lepszy od innych, na tym forum jednak ludzie w 50% to debile, powtarzajacy teksty innych, wiec nie zdziwie sie, jak zaraz rozwala mnie swoim doswiadczeniem.

serwer rzecz jasna jak najstarszy, z prostego powodu iz mozna sie szybko wybic, a przedmioty sa juz wybonusowane, przez co latwiej ci bedzie zrobic porzadne eq w przyszlosci.

oczyiście sura WP klasa uniwersalna w pvp również dobra na high lvlach łatwo sie zarabia bo bieżesz duże spoty + najlepsza klasa do expa ze swoimi buffami na metkach też nie najgorszy polecam grać na jednym z 3 najnowszych serverów gdyż na starych nie ma sensu ;)

rapido.png

Jeśli Ci pomogłem

proszę like

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

• Ostatnio przeglądający forum [Pytanie] Kim Najlepiej Grać ?   0 użytkowników
    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Dodaj nową pozycję...