Skocz do zawartości

[TuT] Gildia

Ljx

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, dziś postaram się opisać informację o gildi.

Znalazłem już podobny tut na forum, niestety został zamknięty ponieważ autor skopiował go w całości.

No dobrze, zacznijmy:

Podstawowe Informacje:

1. Gildie możemy zakładać u strażnika wsi od 40lv (poziomu)

Strażnik Wsi:

straznik.png

Znajduje on się on w każdym królestwie, w dwóch miastach na środku miasta

2. Koszt założenia gildi wynosi 200,000yang

Dla ambitniejszych czytania:

1. Wojnę gildi może wypowiedzieć tylko założyciel

2. Są 3 rodzaje wojen: Flagi, Teren, Arena

3. Jest 6 dostępnych umiejętności gildi:

Krew Boga Smoków:

37625333.png

Zwiększa maksymalne PŻ członków gildii. Czas potrzebny do następnego użycia wynosi 600 sekund.

Błogosławienie Boga Smoków:

12696787.png

Zwiększa maksymalne PE członków gildii. Czas potrzebny do następnego użycia wynosi 600 sekund.

Święta Zbroja:

64234597.png

Zwiększa obronę członków gildii. Czas potrzebny do następnego użycia to 480 sekund. Działa to jak Silne Ciało u wojownika mental

Akceleracja:

58495605.png

Zwiększa szybkość poruszania się i ataku wszystkich członków gildii. Czas potrzebny do następnego użycia to 480 sekund. Działa to jak Berserk u wojownika bodego

Furia Boga Smoków:

57955032.png

Zwiększa szansę na cios krytyczny wszystkich członków gildii. Czas potrzebny do następnego użycia to 480 sekund. Robiony zazwyczaj jako 1 skil.

Smocze Życzenie:

22206649.png

Zmniejsza czas regeneracji umiejętności członków gildii. Czas potrzebny do następnego użycia to 480 sekund. Bardzo przydatna umiejętność.

Teraz może coś o logo gildi:

-Nasz herb musi wynosić rozmiar 16x12

-ikonka nie może przekraczać wagi 1,10Kb

- Można ją zrobić w najprostszym programami graficznym. Chodzi mi tu o Painta.

-Jak ją wgrać? Otóż gdy zrobiliśmy zapisujemy gdzieś a potem ją przekładamy do folderu upload, który znajduje się w folderze Metina.

Rozbudowywanie ziemi gildi oraz jej kupno:

1.Żeby móc budować musimy pierw wykupić ziemię u agenta lądowego. Znajduje się on w 1 miastach jak w 3 chodzi o to gdzie są przeklęte.

2. Koszt ziemi zależy od położenia. Ceny ziemi wahają się od 45,000,000Yang do 75,000,000Yang

3. Gdy chcemy kupić np. Budynek Główny (zamek) trzeba mieć potrzebne materiały by móc go wybudować

4. Rodzaje ulepszaczy: Pień, Dykta, Kamień Fundycyjny

5. Drop ulepszaczy:

Pnie - dropią, ze wszystkich moobów znajdujących się na górze sohan

Dykty - dropią, z dużych żab oraz ezoterycznych przywołaczy w świątyni

Kamienie fundacyjne - dropią, ze wszystkiego w piekle

Nie zapomnijmy również, że te przedmioty dropią, ze szkatułek bossów. oraz z samych bossów.

Rodzaje NPC do kupna:

-Strażnik Mocy

-Kowal

-Alchemik

Co dają Ci NPC:

Strażnik (niestety nie wiem)

Kowal: Pali lub ulepsza nasze itemki. Szansa na ulepszenie wynosi +10% niż u normalnego.

Alchemik: Przetapia nasze rudy. DO przetopu potrzeba parę yang od 3000yang do 10000yang, kamienie dusz od +0 do +2 oraz 100rudy.

Gdy przetapiamy złoto u alchemika miedzi szansa na udany przetop wynosi 30%, ale natomiast gdy przetapiamy złoto u alchemika złota nasza szansa na udanie przetopu wynosi 60%

Jak wypowiedzieć wojnę gildi:

Wchodzimy do okna gildii, klikamy na opcję Wypowiedz wojnę, wpisujemy nazwę gildii(przeciwnika) oraz wybieramy 1 z 3 wojen.WAŻNE: Lider przeciwnej gildii MUSI być na tym samym kanale co my. Inaczej nie będziemy mogli wypowiedzieć wojny.

Jak oddać przywództwo koledze:

Kupujemy z Item Shopu pierścień zastępstwa. Klikamy na niego i wpisujemy nick naszego zastępcy.

Ok to na tyle teraz podam parę info:

Mapka wojny (arena)

Arena_Wojen_Gildii.jpg

Wojna na arenia polega na zabiciu 100 przeciwników.

Wojna w terenia: Trwa 30min. Kto pierwszy zabije najwięcej rywali wygrywa

Wojna na flagi. Polega na przeciągnięciu flagi rywala na swoją strone. Kto pierwszy przemyci 10 flag wygrywa.

Filmik ziemie gildi:

Nie mój

Jeżeli podoba Ci się moja praca daj +. Niestety wiele osób nie przeczyta a da - Jeżeli uważasz się za osobę dorosła, postaw plusika to nic nie kosztuje. Natomiast gdy jesteś neo to postaw tego - napewno pocieszy cie to.

Jeżeli uważasz, że skopiowałem to proszę pokaż link a pierw porównaj moją pracę a to co masz mi zamiar pokazać

exModerator Metin2 | exModerator DOTA

kurde dzieki !!! na to czekałem daje 5 i + !!! super praca

JEŚLI CI POMOGŁEM WEJDŹ TUTAJ

http://www.pajacyk.pl/ I KLIKNIJ W BRZUCH PAJACYKA, W TEN SPOSÓB NAKARMISZ GŁODNE DZIECI... A JEŚLI TO ZA MAŁO TO MOŻESZ MI DAĆ + I 5 NA KANALE... ALE PAMIĘTAJ GŁODNE DZIECI SĄ WAŻNIEJSZE NIŻ + I 5...

Konto YouTube: http://www.youtube.com/user/TheMrBoomGood

Człowiek rodzi się mądry, dopiero potem idzie do szkoły...

• 5 miesięcy temu...
  • 7 miesięcy temu...

Mam pytanie co do loga, wiem, że można zrobić takie logo, które będzie okrągłe, a pozostała część tła nie będzie np. biała czy czarna, lecz przeźroczysta. Potrafi ktoś takie coś zrobić?

Metin2.PL -> Body 76, Mental 85, Smok 75, Body 87, Body 78, Dagger 89 -> off

Na serwerach prywatnych najczęściej można mnie spotkać pod nickami: ReysoN, Andreas, Dziubdzius.

Adelante!

Legends never die!

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

• Ostatnio przeglądający forum [TuT] Gildia   0 użytkowników
    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Dodaj nową pozycję...