Skocz do zawartości

Wp

memek_1984

Rekomendowane odpowiedzi

Szukam i nie moge nigdzie znalezc tutka do tak praktycznego programu jak WP.Do crackowania ibota nie trzeba bylo nic w nim gmyrac, ale juz do uruchomienia skryptu trzeba miec jakies pojecie o nim (albo co by go spolszczyc ?? bo cyrylica jakos w translator nie chce wejsc :D ) pare skryptow - znalazlem troszke ciekawych "pomagaczy" ale za cholere nie wiem jak je w WP wklepac... help :)

Wszystkie boty za free !!!

Szukam i nie moge nigdzie znalezc tutka do tak praktycznego programu jak WP.Do crackowania ibota nie trzeba bylo nic w nim gmyrac, ale juz do uruchomienia skryptu trzeba miec jakies pojecie o nim (albo co by go spolszczyc ?? bo cyrylica jakos w translator nie chce wejsc :D ) pare skryptow - znalazlem troszke ciekawych "pomagaczy" ale za cholere nie wiem jak je w WP wklepac... help :)

Proxy --> PPC --> dodajesz skrypty emm cieżko mi to tłumaczyć :P Ps. thx za stronke szukałem niektórych skryptów a niektóre mam :)

A tak wogle to masz na dole Ustawianie :) Ja se klikłem tłumacz na stronce i jazda ;)

skrypty fajne i przydatne, szczególnie ten pokazujący wrogów na minimapie B)

ale kurcze jak je w tym WP odpalić, dodaje ten proxy ale coś mi nie wychodzi to :P

@NoobKiller mógłbyś wrzucić sreena jak to ma być wszystko ustawione w tym Proxy --> PPC --> podczas dodawania tych skyptów ?

dziękówa !

masz wielkiego "+" :D

EDIT, a mógłbyś "latitude " że pokazuje wrogów na minimapce ? ;)

EDIT2 , dobra już nic nie chce, sam zaczynam to łapać po mału :rolleyes:

EDIT3

dobra kurde chyba nie wszystko poszło dobrze, zrobiłem wszystko tak jak powinno być ale po włączeniu mozilli wyskakuje raport o błędach i sie zamyka, jak zamkne WP znowu działa :angry: wiesz może czemu tak jest ?

PS. jak powinny wyglądać te ustawienia ?

dziękówa !

masz wielkiego "+" :D

EDIT, a mógłbyś "latitude " że pokazuje wrogów na minimapce ? ;)

EDIT2 , dobra już nic nie chce, sam zaczynam to łapać po mału :rolleyes:

EDIT3

dobra kurde chyba nie wszystko poszło dobrze, zrobiłem wszystko tak jak powinno być ale po włączeniu mozilli wyskakuje raport o błędach i sie zamyka, jak zamkne WP znowu działa :angry: wiesz może czemu tak jest ?

PS. jak powinny wyglądać te ustawienia ?

Użyj IE, mi też nie działa na innych...

czy te skrypty sa wykrywalne na serwerze ? czy można złapać bana za to? niech ktos jeszcze opisze co ktory robi, ktory jest na niewidki ?

Teoretycznie? Tak, bo używają proxy, jednak jest to takie proxy jak w UDOBocie (127.0.0.1), więc w sumie chyba nie.

Na niewidki tu od Crusiera chyba nie ma, ale ja mam na kompie jeszcze stare działające :) Wróce ze szkoły koło 16, to może wam wrzucę...

Tam będzie na niewidki, autonamierzanie, i kilka innych których nie pamiętam... Jest też automatyczny atak i, że automatycznie atakuje tego kto nas bije :)

Przydatne jak sami bez IBotów, lub KBotów się weźmiemy za wrotka, jak i na bitkach, żeby nie tracić godziny, aż my gostka zaznaczymy, i obrywać salwy, a nie je rozdawać :P

a moglbys to wrzucic na you tube bo jakos próbuje i niestety nic mi nie wychodzi :/ i jak bys mogl to pare scryptow z opisem do czego co i jak... a i czy da rade np. 2 albo i wiecej zaladowac np.1 na niewidki 2 na jakis inny bajer ?? a jak tak to w jaki sposob ??

A narazie + :D

Da sie do 3 na raz, a moze i wiecej, ale ja bym nie chcial bo wtedy moze lagowac ;\

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający forum Wp   0 użytkowników
    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Dodaj nową pozycję...