Skocz do zawartości

Pomoc[ Dla Zielonego

anloko
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć po raz kolejny , następne pytania się kłaniają więc tak ...Nabiłem 15 poziom i mam tygrysa , ubrałem go w ekwpiunku i co mam znim robić >? samo jajo i gówno robił ..Myślałem , że będzie zamną chodzić czy co i jeszcze jedno , jego doświadczenie samo się nabija ? bo zauwarzyłem , że co jakiś czas ma coraz więcej , ale idzie to w bardzo wolnym tempie ...

I prosiłbym o jakąś pomoc inna z waszej strony wytłumaczyć co i jak ...Będę w dzięczny pozdrawiam .

@Edit: I jeszcze jedno , w co pakować w statusie gdy mam profesje woja ?.

Pomogłem ? Daj +

Jeżeli moja wypowiedz Ci się nie podoba to napisz to ! Nie dawaj - .

Exp zwierzaka rośnie co jakieś 10 min, a także gdy bijesz minimalnie żółte moby.

Dodatkowo od jajka dostajesz staty, które się zwiększają z każdym grade (hp, agi, str).

Na g11 będziesz miał możliwość przemiany w tygrysa (kolejne przemiany są na g21, g31 i teraz bodajże weszła na g41).

Jeśli będziesz dużo bił w party (w d1 najlepiej) to gdzieś w okolicach 50lvl powinieneś mieć g11 (ja thiefem miałem na 50lvl g13).

Co do ryca to zależy vaga czy comma.

Dla vagona polecałbym dobić tak gdzieś do 50 agi, a później tylko hp i str (różne buildy robią, czasami z lekka przewagą str, czasami z przewagą hp)

sign.png

Co to jest te g1 ? mówiłem ,że gram bardzo króko i nie znam zbytniu skrutów , co się stanie kiedy dobije 1 lv tygrysa ?

Czy będę już mógł się w niego zmieniać ?

Pomogłem ? Daj +

g-to w skrócie Grade, czyli poziom przedmiotu. Grade ma prawie wszystko zbroja, bronie itp.

Teraz masz tygrysa g1, dodaje on ci po 1 do str, hp, agi. Na g2 będzie dodawał Ci już więcej statystyk, np. str+2.

Gdy jajko osiągnie g11 będziesz mógł się zamienić w tygrysa. Wtedy będziesz szybciej biegał i będziesz mógł używać specjalnych ataków tygrysa.

Kolejne pytania : Gdzie i jak ulepszać bronie/zbroje itp , Czy z wiekszym poziomem tygrysa exp [zwierzaka] będzie chodził co raz wolniej ? Jak szybko zarobić kasę ?

Pomogłem ? Daj +

To tak..

*Bronie można ulepszać(pimpować) kupując specjalne talizmany attaku, można je dostać u tak zwanego Merchanta. Jest to jedna z wielu możliwych ulepszeń. Dodać mozna również eksplozje(eb) co daje dodatkowy dmg mobkom lub ludziom w pvp.

*Czym wiekszy grade(poziom)tigera tym dostajesz wieksze staty. Wbijajać lvl swojej postaci dostajesz wiecej expa dla tygrysa za zabicie moba, ale to nie znaczy, że bedzie szybciej expil.

*Hmmm jak najszybciej zarobic kase? Trudne pytanie, pionieważ zależy to od klasy jaką grasz...

-Magiem łatwo kase sie robi na splash party(ale to dopiero po 50 lvl)

-Archem jak i Knightem najlepiej na mobach o niskim lvlu(kolor: zołte i niżej)

-Thiefem kasa sie zaczyna po 65 lvlu dopiero wiec z czasem grajac w KalOnline się dowiesz. :)

Jeżeli pomogłem +

Jeżeli nie pomoglem -

Polecam się na przyszlosc

@UP

Gdzie znajdę tego merchanta ? jak ulepszać ? trzeba przeciągnąć ten talizman na dany item ?Czyli im większy mam lv tym szybciej mi tygrys expi ?czemu za moba dostaje 0,1% dla tygrysa a co jakiś czas dodaje mi po 10 .

Pomogłem ? Daj +

Pimpować bronie można tylko G40+.Robi się to u Blacksmith-a(Kowal); w Tepm Forcie jest on obok Storage Keeper-a niedaleko wejścia. W bronie o niższym Grade można władować Talisman of Intensification(ToI), które można kupić od innych w sklepie.

Są różne rodzaje ToI-ów im lepsze statystyki dodaje tym droższy.

Talizmanem ulepsza się przez przeciągnięcie.

Gdy zabijesz moba na lvl 1-19 tygrys dostaje 1, na lvl 20-29 tygrys dostaje 2, na 30-39 dostaje 3 itd.

Dodatkowo co jakiś czas bodajże 10 minut tygrys dostaje 10

Btw. Na jakim grasz serwerze ? Bo mogę odpowiadać Ci na takie pytania w grze no i trochę pomóc.

@UP Gram na globalu , a tam jest tylko jeden :P Jak chcesz mi pomóc to zapraszam ;]. Mój nick to anloko , przesiaduje w kal'u w godzinah od 15 do 17 ,a dalej to jak już się ułoży , czasem gram nawet po 1 .

Pomogłem ? Daj +