Skocz do zawartości

[Mega Tut]Jak Zarobic!


PowerLimit
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jak zarabiać yang w Metin2

 

 

Handel:

 

Jest to sposób, którego ja używam do teraz. Przy sporej cierpliwość można dużo zarobić. Otóż jest to handel. Czyli, chodzimy po sklepach i sprawdzamy ceny. W wielu sklepach ludzi chcą się szybko wzbogacić i wystawiają towary po niskich cenach często dużo niższych niż te towary są warte. Naszym zadaniem jest wyłapywanie takich ofert, kupowanie i sprzedawanie za wyższą cenę. Ja w ten sposób zarobiłem bardzo dużo. To, jak dużo pieniędzy będziemy zarabiać zależy od tego jak duży będziemy mieli kapitał początkowy, jeśli uzbieramy za przykład 2kk, to możemy handlować rzeczami, które kosztują do 2kk i wtedy zysk na 1 produkcie może wynosić na przykład 100k lub więcej, zależy jaką ofertę znajdziemy a ponadto możemy kupić wiele rzeczy na raz. Jeśli mamy mniej pieniędzy, to tylko na początku będziemy mniej zarabiać, ale gdy już uzbieramy więcej yang będziemy zarabiać dużo. To są przykłady, ale różne rzeczy mogą się stać, bo różne ceny ludzie wymyślają. Trudno określić ile dokładnie zarobimy, bo podałem tutaj tylko przykłady, może być nawet tak że mając 100k znajdziemy tak dobrą ofertą, że zarobimy 7-20kk, ale to się bardzo rzadko zdarza :)

 

Metiny:

 

Następne sposoby będą się opierać na dropieniu itemów. Jest to dobry sposób na zwiększenie swojego kapitału początkowego wspomnianego wyżej J. Na przykład możemy iść na metiny. Robimy wojownika, zaraz na początku musimy go wyposażyć w bardzo dobre eq jak najlepsze jakie się nam uda, ale ze zbroją +5 +6 tarczą +5 +6 hełmem +5 +6 i dobrą bronią już można spróbować . W pobliżu miasta idziemy wbić 5 lvl, później idziemy do nauczycieli wybieramy umiejętności i idziemy na metiny w pierwszym mieście. Występują tam metiny takie jak metin bitwy, walki, cierpienia. Z tych metinów dropią ku, które później można sprzedać . Sposób wymaga dużo cierpliwości :)

 

Medale:

 

Dropić można także medale w lochu małp. Także robimy sobie wojownika, ale koniecznie mentalnego. Wbijamy punkty przede wszystkim w silne ciało i po jednym punkcie w inne skille i idziemy do lochu małp gdzie dropią medale, które także można sprzedać. Stosunkowo szybko idzie się do lochu. Na 10 lvl już można spróbować, ale trzeba mieć bardzo dobre eq. Szczerze mówiąc ja nigdy nie miałem cierpliwości tak robić bo osobiście mi medale słabo dropiły i małpy mnie cały czas zabijały L, bo żeby tak zarabiać trzeba mieć bardzo dobre eq. Ale można też iść na wyższym lvl np. 24 bo wtedy ma się już mocne eq i dobrze rozwinięte silne ciało.

 

Kawałki klejnotów itp

 

Kolejne potwory z których dropią wartościowe rzeczy to "jak to" i "joh hwan" oraz inne moby które występują z nimi w grupie. Z nich dropią kawałki klejnotu, kawałki zepsutej zbroi i zardzewiałe ostrza. Często zarabiałem na tym sporą forsę.

 

Ulepszanie u kowala

 

Kolejny sposób jest bardzo ryzykowny, osobiście bardzo rzadko go używam. Polega na kupowaniu itemów na niskim plusie np. +0 i ulepszaniu ich u kowala. Jeśli uda nam się ulepszy ć np. FMS z +0 na np. +4 +5+6 można już sporo zarobić.

 

Dropienie FMS-ów

 

Następni twardziele, z których dropią dobre itemki to np. silny dziki łucznik i best. specjalista, z nich dropią FMS-y i Jelonki.

(na mapie pokazane jest miejsce występowania best. specjalisty)

ork1.jpg

Jeszcze są w m2(kazde królestwo!!)

 

Obszary Gildii(Imha)

 

Obszar gidii to coś fantastycznego dla ludzi, którzy chcą zarobić yang. Ja długo nie wiedziałem ile można zyskać dropiąc na tym obszarze. Z potworów występujących na obszarze gildii dropią takie itemy jak: FMS, RIB, koziki czyli ogólnie bronie na 30 lvl (międzyinnymi). Ponadto można trafić na pięciokątne tarcze, które gdy mają NNO (odporność na omdlenia) są baaardzo drogie) :) Jednak najlepsze w tym jest to, że można tam iść na bardzo niskim lvl-u. Oczywiście zależy to od ekwipunku. Osobiście poszedłem tam wojem mentalem gdy nie miałem jeszcze 10 poziomu :) Występują tam zwierzęta takie jak: przeklęte tygrysy, przeklęte wilki, niedźwiedzie, dziki. Ale są one agresywne, czyli atakują nas same.

 

Poradnik by Me 100%

hooligans20.jpg

 

 

Zapraszam Na Profil

 

Dasz +/- Daj Co Chcesz

 

Tematy w profilu:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający forum [Mega Tut]Jak Zarobic!   0 użytkowników
    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...