Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Tutorial][De]New Private Serwer - Final-Gaming


LeTheR.

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 52
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

spolszczenie jak najbardziej dziala!!!! jednak i tak bedzie potrzebny client do nowych map i itemow dropiacych w postaci diamentow no i epickich akcesoriow

Opublikowano

spolszczenie jak najbardziej dziala!!!! jednak i tak bedzie potrzebny client do nowych map i itemow dropiacych w postaci diamentow no i epickich akcesoriow

 

 

no wlasnie mam nowego clienta i spolszczenie niechce dzialac na nowym

Opublikowano

czasem niesety jest konflict miedzy clientem 2010 a spolszcz. musisz miec metka 2008 nniestety

 

 

:/// to jakby ktos mial dzialajace spolszczenie to prosze o wrzucenie go tu ,z gory dzieki

Opublikowano

super masz plusa

xxx5xxx Done

xxx10xxx Done

xxx50xxx Done

xxx91xxx Done

xxx300xxx Done

xxx500xxx Not Done

xxx1000xxx Not Done

Opublikowano

serwer zapowiada sie ciekawie mam nadzieje ze nie banuja polakow jak to ostatnio bywa na niemieckich serverach :/

Opublikowano

sppoko serwer ;D

 

 

-Masz jakiś problem?

-Nie...

-To prosze daj -!

-Nie!

-To będzie wpierdol

-No ok ok.. Już daje

Wystarczy, że klikniesz na -,a uratujesz swoje życie;]

 

bo4l5yjj.gif

 

JEŻELI DASZ - i *5 ODWDZIĘCZĘ SIĘ 2x! PISZCIE KOMENTARZE NA PROFILU JAK DALIŚCIE, A NA PEWNO ODWDZIĘCZĘ SIE

21c85ye.gif

Sygnatura by RajuPOL zakaz kopiowania!

 

-Masz coś do mnie?

Nie!

-Daj mi -!

Nie!

-Oj to będzie wpierdol!

No ok ok już daje!

 

Jeżeli nie dasz mi - odwiedzę cie w domu więc zacznij się bać;D

 

Jeżeli dasz mi - odwdzięcze się tak samo:)

Opublikowano

server nie jest zamkniety i nie padl po prostu naprawiany jest blad !

Z informacji uzyskanych od tamtejszego teamu wszystkie konta zostaly usuniete. Takze niestety ale server startuje od Zera. Topka do zrobienia!

Opublikowano

server nie jest zamkniety i nie padl po prostu naprawiany jest blad !

Z informacji uzyskanych od tamtejszego teamu wszystkie konta zostaly usuniete. Takze niestety ale server startuje od Zera. Topka do zrobienia!

 

 

to moze stawiaja normalny serw bo tamten byl beta (pisalo podczas wejscia do gry)

Opublikowano

Wady serwera:

 

- Brak możliwości gry na spolszczeniu

- Brak możliwości wbijania stat

- Brak możliwości wbijania skilli

- Wszystko po niemiecku

 

Zalety serwera:

 

- 0 lagów(ponieważ 0 graczy)...

 

Nie polecam serwera

sygnatura niezgodna z regulaminem forum mpc rozdział II pkt. 7

Opublikowano

Wady serwera:

 

- Brak możliwości gry na spolszczeniu

- Brak możliwości wbijania stat

- Brak możliwości wbijania skilli

- Wszystko po niemiecku

 

Zalety serwera:

 

- 0 lagów(ponieważ 0 graczy)...

 

Nie polecam serwera

 

Zanim wypowiesz sie na temat servera moze bys tak zasiegnal info o nim!! server od wczoraj przchodzi gruntowny remont ale pewnie to wiedziles bo pewnie na ich forum byles!!!

- gra na spolszczeniu jak najbardziej mozliwa ale pewnie potrezbne jest do kamera bo pewnie inaczej grac nie potrafisz !!!

- staty i reszte wbija sie normalnie tylko jak napisalem wczesniej server jest w przebudowie wiec sa bugi poprawiane.

- wszystko po niemiecku9 jakby nie bylo jest to server niemiecki wiec jaki tam ma jezyk obowiazywac Francuski !!!!!

A teraz celem ogolnej informacji uzyskanej og Ga Paranoia;

- zostaly dodane pliki serverowe 2010 dlatego jest reset all servera

- server jaknajbardziej przyjany graczowi

- zaloga szybko banuje za dmg 1hity i inne szity, polecam przyjrzec sie pl Gm jak szybko i skutecznie oni to robia.

- do gry i wykorzystania pelnej mozliwosci grania i tak niezbedny bedzie klient ze wzgledu na nowe mapy, epickie tarcze itp.

- na ich forum pozowlilem sobie utworzyc dzial dla polakow ktorzy maja pytania dotyczace servera.

 

 

Pewnie teraz poleca minusy ale co tam swiat sie z tego powodu nie zawali a jak komus sie polepszy to gratuluje samooceny ..............

Opublikowano

[.

- na ich forum pozowlilem sobie utworzyc dzial dla polakow ktorzy maja pytania dotyczace servera.

 

 

 

 

jak mozesz wrzuc tu linka do tego dzialu bo tam na forum nieznalazlem takiego- odemnie masz + serwerk fajny,aaa i kiedy zamierzaja go uruchomic?

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...