Skocz do zawartości

Nowy Server Hamchi

Boostq
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Zapraszan na nowo otwarty server hamachi.

Server dziala na wersji 1.1_02

narazie nie ma pluginow, ale niebawem beda.

a wiec tak zeby wejsc na server musisz zlozyc podanie pod postem, nalezy wpisac imie, wiek i ile gra sie w mc.

Hamachi.

Nazwa Sieci: NaszMiniSwiat

Haslo: 12345q

prosze zeby nick byl taki sam w grze jak i na hamachi

mozecie tez wbic na skype, moj nick to boost.2

puzniej bedzie ventrillo

server on : teraz mam wolne wiec przepuszczem ze server bedzie on od 13:00 do 01:00

w dni szkole bedzie oo od 17:00 do 24:00

Prosze o to zebyscie nie ksuli innym graczom

teraz budujemy zamek i dzielnice, jak zbudujemy dzielnice bedzie sklep, bank itp.

bank bedzie po to zeby gracze wplacali swoje zeczy do skrzynek, nie mozna robic swoich skrzynek, zeczy beda dawane mi, gdy bede w banku.

Pozdrawiam Boost.

Zapraszam !!!

mozna grac tylko gdy przeczytam wasze podania, nieogarnieci gracze zostana wyrzuceni...

Wiec tak Fujara123 i Radzidb9 jestescie na whitelist, oczywiscie Hejcior tez jest, Amakuzax21 tez bedzie, Biskup nie ma takiej szansy bo z tego co widzialem i slyszalem on niszczy miasta.

Wiec tak ja macie zaczac, isc do kopalni, wykopac troszke surowcow, isc zbudowac domek, wykupic sepozyt w banku, pieniadzami sa diamenty, diamenty mozna dostac za prace spoleczne lub seprzedac inne surowce za to,

Rekrutacja Zamknieta.

Milej zabawy

Mam na imię Bartosz mam 17 lat pochodzę z Wadowic w Mc gram około 3 miesiące .jestem uczciwy i służę pomocą :) mam dużo wolnego czasu więc gram często ;p lubie poznawać nowych ludzi...nie lubię być oszukiwany...To chyba tyle z mojej strony...dzięki za uwagę

Ty jeszcze mozesz dolaczy Zapraszam

Loki lat 17 gram w minecraft 1 miesiąc szybko ogarniam gre lubie budować SAM nie lubie jak ktos nie wie co robić i chce mi nadmiernie pomóc chcialbym dolaczyc do gry razem z moim kolega Specu lat 15 dodaj nas 2 do White list Pozdro dzieki z góry

Gram w Minecraft

jestem ze specjalizowanym budowniczym potrafię robić dużo pułapek które zapewniają

śmierć na miejscu radze ci nie właź do mojego domu bo tam ich jest najwięcej

po za tym konstruuje wiele ciekawych budowali zaczynając na

drogach , mostach kończąc na , latarniach morskich , kościołach , Zamkach

wiec jeżeli chcesz żebym zbudował coś ciekawego na twoim servie

Jestem tag że zajebist** adminem nie chwaląc się jeżeli szukasz dobrego ogarniętego admina pisz PW

+ i - ostrzeże przed niebezpieczeństwem xD

Wiec tak Fujara123 i Radzidb9 jestescie na whitelist, oczywiscie Hejcior tez jest, Amakuzax21 tez bedzie, Biskup nie ma takiej szansy bo z tego co widzialem i slyszalem on niszczy miasta.

Wiec tak ja macie zaczac, isc do kopalni, wykopac troszke surowcow, isc zbudowac domek, wykupic sepozyt w banku, pieniadzami sa diamenty, diamenty mozna dostac za prace spoleczne lub seprzedac inne surowce za to,

Rekrutacja Zamknieta.

Milej zabawy

nie dodawaj amakuzax21 on podpala i zalewa domy.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

• Ostatnio przeglądający forum Nowy Server Hamchi   0 użytkowników
    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Dodaj nową pozycję...