Skocz do zawartości

[Pytanie] Okradziony Ninja 50 Lev

harrys16
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

jak zarobic ninja dagerr okradziny 50 lev

90% Nastolatków dostałoby załamania nerwowego, gdyby Justin Bieber stał na dachu wieżowca i miał zamiar skoczyć. Jeśli należysz do tych 10%, które wzięłoby krzesełko i popcorn i darło się: "Skacz lamusie!"- wklej to na swoją sygnaturę!

poki co sposob z dt najbardziej mi sie podoba bo nie chce tworzyc innych postaci tylko zarobic ninja ;p

90% Nastolatków dostałoby załamania nerwowego, gdyby Justin Bieber stał na dachu wieżowca i miał zamiar skoczyć. Jeśli należysz do tych 10%, które wzięłoby krzesełko i popcorn i darło się: "Skacz lamusie!"- wklej to na swoją sygnaturę!

Takich tematów było już pełno

www.mpcforum.pl/topic/201482-jak-ja-moge-zarobic-jezeli-zostalem-okradziony/

www.mpcforum.pl/topic/251050-pytaniezostalem-okradziony-na-61lvlu-jak-zarobic/

'

www.mpcforum.pl/topic/150441-witam-okradli-mnie-jak-zrobic-nowy-eq-lub-zarobic-na-niego/

www.mpcforum.pl/topic/182354-jak-szybko-zarobic-kase/

Temat do zamknięcia

2vuhg8m.jpg

http://www.mpcforum.pl/topic/268937-pytanie-okradziony-ninja-50-lev/

Proszę. Tu masz sposoby jak zarobić, ja osobiście preferuję fishbota bo potrzebna tylko wędka i papka.

Stań w jakimś ukrytym rzadko odwiedzanym miejscu (nawet bez wody te listki to funkcja łowienia w ziemi) i zostaw kompa na noc.

Z rana sprzedaj małże (ja wolę otwierać, jak się poszczęści to większy zarobek) i masz w kieszeni na jakieś średnie eq.

Zrób tak parę razy i masz pro eq.

2mo740k.jpg

Takich tematów było już pełno

www.mpcforum.pl/topic/201482-jak-ja-moge-zarobic-jezeli-zostalem-okradziony/

www.mpcforum.pl/topic/251050-pytaniezostalem-okradziony-na-61lvlu-jak-zarobic/

'

www.mpcforum.pl/topic/150441-witam-okradli-mnie-jak-zrobic-nowy-eq-lub-zarobic-na-niego/

www.mpcforum.pl/topic/182354-jak-szybko-zarobic-kase/

Temat do zamknięcia

nigdzie nie było jak zarobic dagerem na 50 lev ;p

dobra juz mam fb na noc a jutro z kolega ide na dt ;p closed

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

• Ostatnio przeglądający forum [Pytanie] Okradziony Ninja 50 Lev   0 użytkowników
    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Dodaj nową pozycję...