Skocz do zawartości

[Pytanie]Drop Do M2(Metiny)

romder
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

witam. kiedys gralem wojem a teraz gram na ninja a z tego woja zamieam zrobi dropa do metinow w m2.

jest tylko jeden problem mam juz na nim 35 lvl i takie skille:

aura M1- wesza na 19pkt

berek -5pkt

wir-8pkt

reszta- 1 pkt

i moje pytanie brzmi: co zrobi ze skillami? od razu muwie ze zamieam bic z boja

zresetowac wszystko za pomoca oz (prucz aury) i dac w berka? a moze w wirek?

a i jeszcze pytanie w jakom zbroje inwestowac? tygra+9 wystarczy? czy zbierac na smiertelke+9?

a i jak cos to narazie mam dopiero 5 lvl konia i mam slabe eq. ale mam 20kk tylko chce wydawac jak najmniej na eq

jesli lwia+7 starczy to niechce wydawac kasy na smiertelke

i jeszcze czy wogule inwestowac w boja? moze bardziej sie oplaca bic z buta?

mylaem zeby rozdac tak skille:

wszystko cofnac dac 1 w wir a reszte w berka.

chodzi mi o to zeby jak najszybciej zabijac metiny ale tezz zebym niededal

Witam chciał bym poruszyć intrygujący mnie temat a mianowicie czy jest możliwe aby murzyni chakowali moje konta do4story przez domofon ????

A wydarzylo sie to tak

Zalogowałem sie na postac na4story napisal do mnie ktos przedstawiał sie jako murzyn1993 powiedział ze zakręci korbą

Napisałem okej. Nagle zadzwonił domofon odbieram a tam murzyński śmiech.... wracam szybko do komputera rzucając

słuchawką w kierunku okna patrze a ku mojemu zdziwieniu moje konto zostalo ukradzione wiec ostrzegam was nie odbierajcie domofonów

Ps. jak oni to robią czy ja tez tak mogę muszę kopić korbę czy wystarczy domofon czekam z niecierpliwością na odpowiedź

Wystarczy Ci smiertelka + 4 nawet jako zbroja . Jakaś mnisia z Kd speeda 2 + zeby się nie wloc po m2 . Rib sr 22 + . 260 defa . Nie exp dalej 35 Lv najlepszy do M2 . Leśli Cię jeszcze stać rękawica złodzieja ale nie koniecznie ;) (ja np . nigdy z Isu nie płaciłem ze swojej kasy ^^) . Pozdro .

Edit : Oczywiście 11 Lv konia + :) .

Możesz też kupić sobie miksturki duże zielone 30 szybkość ataku . Bardzo Ci się przyda - : ) Jeśli nie masz berka na M

sygansnns.jpg

Uploaded with ImageShack.us