Skocz do zawartości

Licencja Ibot_2.68

loko321

Rekomendowane odpowiedzi

Nie ma cracków do ibotów.

Zresztą to jedno wielkie gówno, szybciej dostaniesz bana niż ściągniesz cracka. Użyj udobota ;s

550W OCZ Fatal1ty Modular SLI, AMD Phenom II X4 960T BOX (3.0GHz, Quad Core, 6MB, 95W, AM3), ASRock 870 870 Extreme3, DDR3 4GB 2000MHz PDP Patriot PGS Sector5 Low Voltage (2x2GB, DualDDR, CL9), Radeon HD6770 Sapphire 1024MB GDDR5, DP, HDMI, DVI, PCI-E 850/4800, SilentiumPC Brutus 410 Pure Black

wqdz690429546a.jpg Piszę poprawnie po polsku.

mam UDOBot_v.4.0.1 tylko chodzi o to ze nie da się na nim robić GalaxyGate chyba ze masz jakiegoś ciekawego bota to wrót

oczywiście do celów edukacyjnych;p

Nie ma takich botów... Jak mnie denerwują takie tematy o botach do wrót ;/ Kurwa jak chcesz to ściągnij sobie pewne darmowe gówno które przejdzie ci wolne fale a reszte zjebie, skoro samemu nie potrafisz.

Tylko nie chce mi sie szukac, ale jest w tym dziale.

550W OCZ Fatal1ty Modular SLI, AMD Phenom II X4 960T BOX (3.0GHz, Quad Core, 6MB, 95W, AM3), ASRock 870 870 Extreme3, DDR3 4GB 2000MHz PDP Patriot PGS Sector5 Low Voltage (2x2GB, DualDDR, CL9), Radeon HD6770 Sapphire 1024MB GDDR5, DP, HDMI, DVI, PCI-E 850/4800, SilentiumPC Brutus 410 Pure Black

Za to że kupiłeś od tego skurwiela cracka zgłaszam te screeny do supportu. A co tam. Nauczycie się wystawiać za darmo cracki, bo po to one są.

p.s. jak dostaniesz bana (za screeny lub ibota) to napisz. IBot sam w sobie jest niebezpieczny, ze screenami to mieszanka wybuchowa dla twojego konta ;) Happy new year, without accounts :)

wiesz co

Śmieje sie z ciebie - ty nie wiesz ile to roboty sknero, a z reszta czemu niebezpieczny? Mam serwer na kompie, ludziska Kostyl to serwer, cała filozofia. A z resztą jak zgłosisz, bez zdjęc, i nie napiszesz pełnego nicku a ID nie znasz?

Po który tam z supportem się troche znam - między innymi robertadm, więc wiem - jak wykrywali (PO IP I PROXY SERWERA UDOBOTA - dlatego ibot jest BEZPIECZNY Z CRACKIEM - bo serwer masz na kompie, i logujesz się jak gdyby nigdy nic). A skrzynki, HB zmienia sie człowieku przy stracie udobota, sam pobiera. A zresztą, kto go używa do boxów, on tylko do alienów i wrót się opłaca ;p A z reszta ten crack nie jest drogi

wiesz co

Śmieje sie z ciebie - ty nie wiesz ile to roboty szmato, a z reszta czemu niebezpieczny? Mam serwer na kompie, ludziska Kostyl to serwer, cała filozofia

A kody h-boxów skąd się wezmą geniuszu? W ibocie nie są wbudowane tylko prawdopodobnie na serwerze, o ile są...

Za szmatę leci report.

Czytaj ze zrozumieniem - Kostyl w cracku to serwer, i przy starcie on pobiera nowe HB,

Wstawisz go czy mam nacisnąć "wyślij" ? Screeny zapisalem na kompie i wrzucilem na inny hosting.

Cracki są po to aby korzystac z bota za darmo. Niech [email protected] się pierdoli z tymi 10 zł, mamusia kieszonkowego nie daje? ojj biedactwo...

p.s. Masz czas do 19:00 na wrzucenie tego cracka na forum. Jeśli tego nie zrobisz wysyłam screeny do supportu i mogę jeszcze na policje zgłosić - ściągasz nielegalnie film (lub grę) i system, to jest piractwo.

p.s.2. Poszedł screen do supportu. Na policje jak bd mial czas też się przejdę.

Po 1 nie wieże, po 2 ja ten crack testowałem, i działa - i nie moja wina że on chce za niego kase - osobicie tego typu bota wole kupic,a z resztą wiesz co to znaczy podrobi screen? Dałem podróbki, na 2 losowych kontach, więc wiesz. A pozatym nei znasz mojego adresu ani nic- a gdyby za piractwo i inne szło sie do więzienia, to i całe MPc poszło, za ropowszechnianie rzeczy do dark orbit metin 2 i innych. A z reszta moge cracka wstawi ale i tak wam nie zadziała bo to skomplikowany skrypt. Z resztą, jak zgłosisz na policję, to nie ja a [email protected] jako twórca pójdzie, i wszyscy co go kupili, a możesz i ty - grozisz mi, i sam sie przyznałes ze korzystałes z botów.

CRACK DO IBOTA

Sorki, że tak poźno pisze, ale byłem na imprezce u kumpla i dopiero przeczytałem cały twój post.

P.S. Że niby co jestem piratem - co nielegalnie pobrałem - ibota z ich strony, czy może pliki od [email protected] przez GG, od oficjalnego autora CRACK (podmieniacz ID)?

A ciebie mam na policje, zgłosic za rozpowszechnianie cracków i programów ułatwiajacych grę?

Co do supportu, skąd wezmą moje nazwę w grze i ID? Nazwy zmieniłem przed chwilą - a gram na garenie, jednym kontem, a drugim mule na serwie ramblera, więc wiesz...

PS.2

Przepraszam, że się z tobą żarłem Maggot ;p Ale wiesz ten crack to skomplikowany skrypt, i jesli wam zadziała to tylko na int12 ten crack.

W custom macie plik, gdzie dacie 2 konta ID i aktualny SID. FAKE ID do licencja unlimited kupiona przez [email protected], dlatego chce kase. Może wam się uda przerobic ten crack, powodzonka

Po 1 nie wieże, po 2 ja ten crack testowałem, i działa - i nie moja wina że on chce za niego kase - osobicie tego typu bota wole kupic,a z resztą wiesz co to znaczy podrobi screen? Dałem podróbki, na 2 losowych kontach, więc wiesz. A pozatym nei znasz mojego adresu ani nic- a gdyby za piractwo i inne szło sie do więzienia, to i całe MPc poszło, za ropowszechnianie rzeczy do dark orbit metin 2 i innych. A z reszta moge cracka wstawi ale i tak wam nie zadziała bo to skomplikowany skrypt. Z resztą, jak zgłosisz na policję, to nie ja a [email protected] jako twórca pójdzie, i wszyscy co go kupili, a możesz i ty - grozisz mi, i sam sie przyznałes ze korzystałes z botów.

CRACK DO IBOTA

Sorki, że tak poźno pisze, ale byłem na imprezce u kumpla i dopiero przeczytałem cały twój post.

P.S. Że niby co jestem piratem - co nielegalnie pobrałem - ibota z ich strony, czy może pliki od [email protected] przez GG, od oficjalnego autora CRACK (podmieniacz ID)?

A ciebie mam na policje, zgłosic za rozpowszechnianie cracków i programów ułatwiajacych grę?

Co do supportu, skąd wezmą moje nazwę w grze i ID? Nazwy zmieniłem przed chwilą - a gram na garenie, jednym kontem, a drugim mule na serwie ramblera, więc wiesz...

PS.2

Przepraszam, że się z tobą żarłem Maggot ;p Ale wiesz ten crack to skomplikowany skrypt, i jesli wam zadziała to tylko na int12 ten crack.

W custom macie plik, gdzie dacie 2 konta ID i aktualny SID. FAKE ID do licencja unlimited kupiona przez [email protected], dlatego chce kase. Może wam się uda przerobic ten crack, powodzonka

Chociaż instr może ?xD Z resztą nie działa ...

za duża sygnatura

Maggot, według mnie bierzesz sprawę zbyt poważnie. Przecież [email protected] jest twórcą cracka ( co wbrew pozorom jest to jego praca od początku do końca), więc posiada prawa autorskie, i może to sprzedawac. Z resztą, piractwo, to zupełnie co innego:

http://www.youtube.com/watch?v=DOXeZInehCM

Według definicji piractwo, to pobieranie aplikacji, na warunkach innych, na jakie pozwala autor, więc brodaproject, tak naprawdę nie piraci.

W "P.S." groziłes mu:

http://www.youtube.com/watch?v=zFcuN3Nbj7E

Więc widzisz, jak to wygląda - radzę zażegnac konflikt

:rolleyes: "Prawda jest taka że, gówno możesz. Jestes posmiewiskiem grożąc w internecie. Gdybys miał rozum, wiedziałbys ze się nie grozi. Jak już chcesz kogos [email protected]#$ to robisz to sam po cichu, albo z jednym pomocnikiem, a nie z kumplami, z piaskownicy :D "

A ja teraz coś ciekawego napisze...

Ładną pogodę mieliśmy dzisiaj? Bo przespałem i nie widziałem ;X

@All

Wiem, że offtop ale bd seoftopował jak i tak tu nikt nie moderuje :P

Wiesz, że jest funkcja "Raportuj" ?

Własnie z niej skorzystam ;p xD

Jestes, kiepskim Trollem:

http://www.youtube.com/watch?v=kRA6wedXE0U

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający forum Licencja Ibot_2.68   0 użytkowników
    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Dodaj nową pozycję...