Skocz do zawartości

[Problem] Elitemt2 Stalka Z Is.

Shodner

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam taki problem..otóż gram na EliteMT2 kupiłem pewną sumę SM w IS, i zakupiłem fryzurę dla woja, i stalkę dla woja.

Otóż zakupiłem na stronię, zalogowałem się na serwer, poszedłem do dozorcy, otworzyłem magazyn, Itemy z i IS no i fryzurka była normalnie..a zamiast stalki znalazłem żółć. Dobra, przełożyłem fryz do eq użyłem normalnie działa, jednak ten żółć przełożyłem też do eq, i go nie widzę..wiem, że on jest ponieważ tam gdzie go przeniosłem, nie mogę przenieść żadnego itema. Ja sam się domyślam, że to jakaś szmaragdowa, szafirowa, lub niebiańska stalka, jednak nie jestem pewien..;/

Myślałem o pobraniu clienta serwera, jednak z moim internetem.. jakby dobrze poszło to zajęłoby 1dzień lub dłużej (a raczej dłużej, waży on ponad 600mb). Wcześniej na stronie chyba był launcher co ważył 250mb, teraz go niestety nie ma.. W związku z tym, potrzebuję pliki na nowe zbroje ( dla mnie potrzebne tylko dla wojownika), z EliteMt2.. czyli szmaragdowe, szafirowe, niebiańskie stalki.;)

Pobrałem pliki ze strony

www.metin2mod.tk

.

Napisane tam jest, że to są pliki, na nowe itemy na EliteMt2, i że należy to wypakować do głównego folderu swego metina.

Wypakowałem, i włączam poprawnie czyli tak jak jest napisane na stronie www.metin2mod.tk... i ?? i to nic nie pomaga, dalej nie widzę tych zbroi.. o.O :angry: .

I chciałem prosić kogoś o pliki, jeśli ktoś ma, bo potrzebne mi są ;( oczywiście odwdzięczę się limitem +/- .

Only clienct, musisz ściągnać client'a, napewno pomoże. A jeżeli nie, zgloś to na ich forum.

Zapraszam do dyskusij nt. Celestial-World.

Aktualnie:

Lvl: ??

Klasa: ??

Królestwo: ???

Server: ???

Nick: ???

Zbieram

add.png, więc jak pomogłam.. Postaw go. ; )

Też tak miałem, ale na ich stronie był pliczek poprawiający to :)

Jednak to usunęli, bo w nowym cliencie to już jest. Zmienili oni to na Szkatułkę z Item-Shopu. Gdy ją otworzysz, wyskoczy stalka :)

Koledze musiałem to odbierać, bo usunęli pliczek ze stronki (bodajże Elite.rar) ściągało się, wklejało do pack i było widoczne.

Mam jednak propozycję, jeżeli chcesz to napisz na PW.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

• Ostatnio przeglądający forum [Problem] Elitemt2 Stalka Z Is.   0 użytkowników
    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Dodaj nową pozycję...