Skocz do zawartości

Reaktywacja Gameovertribe

UBirch

Rekomendowane odpowiedzi

Zapraszam:

Speed x750

Strona: http://tribewars.no-ip.eu/

Bądź: tribewars.dyndns.org

24/7,male lagi zapraszam ;-)

forum: www.gameovertribe.pun.pl

Kontynuacja dawnego serwera ze starymi kontami!

Serwer off do 15:40 - konserwacja

NOWY LINK : http://gameovertribe.tk/

Serdecznie zapraszam nowych graczy ;-) farm jest duzo mozna spokojnie grac a topka nie jest taka straszna bo 80% z top10 nie gra.

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Evonis:Ninja95PL

UWAGA ODDAJE SWOJE KONTO NA TYM SERWERZE

tzn. skończyłem z grą ale adminem bd nadal =D

9 miejsce w rankingu -- ponad 750 tys punktów, wioski na full z wojem, nikt mnie nie atakuje i nie mam zagrozenia, obok moi koledzy z reala - jeden skonczyl i ma 400k punktów, jego konto też oddam.

Za sms - 1 zł, pisać na gg 12753084.

550W OCZ Fatal1ty Modular SLI, AMD Phenom II X4 960T BOX (3.0GHz, Quad Core, 6MB, 95W, AM3), ASRock 870 870 Extreme3, DDR3 4GB 2000MHz PDP Patriot PGS Sector5 Low Voltage (2x2GB, DualDDR, CL9), Radeon HD6770 Sapphire 1024MB GDDR5, DP, HDMI, DVI, PCI-E 850/4800, SilentiumPC Brutus 410 Pure Black

wqdz690429546a.jpg Piszę poprawnie po polsku.

Ktoś Wam stawia serwer abyście mogli pograć a takie dziecko jak Maggot niszczy całą pracę tego kogoś, czy Ty kiedykolwiek użyłeś mózgu ? ludzie ogarnijcie się trochę, najlepiej jest zepsuć i potem się pochwalić ooo jaki to zemnie pr0, dostałem hasło.

Jeżeli w Twoim temacie znalazła się trafna odpowiedź oznacz ten post klikając "Oznacz jako rozwiązany"

Aby docenić pomoc użytkowników którzy starali się rozwiązać Twój problem kliknij "Lubię to"

Przed założeniem nowego tematu upewnij się że robisz to w "Odpowiednim Dziale"

Ktoś Wam stawia serwer abyście mogli pograć a takie dziecko jak Maggot niszczy całą pracę tego kogoś, czy Ty kiedykolwiek użyłeś mózgu ? ludzie ogarnijcie się trochę, najlepiej jest zepsuć i potem się pochwalić ooo jaki to zemnie pr0, dostałem hasło.

Post Maggota został odrzucony. Widocznie jest zazdrosny, że ktoś potrafi założyć dobrego serwa ;) (do Maggot666)

Spam stop. Posty tylko na temat serwera.

a7a3b8122182356e.png.8036b3d7be84292c9ea465f2360fa784.png

Maggot razem z Bubkiem adminował na gameover i przez to stracił kid moda. Dlaczego ? Ponieważ miałem pracować z Bubkiem ale on mnie wywalił z team a pliki zostawił moje :( niestety serwer się posypał (ciekawe dlaczego ;f ?).

Do tematu : Fajny serwer ;f

Kolego kazdy blad ktory jest popelniony z mojej winy chcesz przypisac sobie jako wlam ;-) Otoz nie to ja popelnilem blad w plikach postawilem go na nowo ze stara baza a jezeli nie chcesz tutaj grac to prosze wyjdz.I nie strasz mnie na gg.

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Evonis:Ninja95PL

Ty tak myślisz że to włam :) ja tak nie twierdzę Ja Cię straszę na GG :D ? Chciałem tylko Twoje IP ?

//Hanocki zapodaj parametry dedyka

Takie rzeczy na pw. Jeżeli nadal w tym temacie będą pojawiać się posty niezgodne z tematem to będę zmuszony zamknąć temat.

a7a3b8122182356e.png.8036b3d7be84292c9ea465f2360fa784.png

Post Maggota został odrzucony. Widocznie jest zazdrosny, że ktoś potrafi założyć dobrego serwa ;) (do Maggot666)

Spam stop. Posty tylko na temat serwera.

Nie jestem zazdrosny bo nawet nie próbowałem i nie bd probowal założyć prywatnego serwa plemion, po za tym nie gram w to i nie interesuję się tym. Wtedy jako kidmod miałem obowiązek zaglądać do all działów więc zajrzałem i tu i postanowiłem dla testów pograć sobie na privie. Przez ten dział wyleciałem, przez to że byłem adminem, poszło prawdopodobnie o kradzież plików serwerowych - ale to nie ja ukradłem tylko bubeczek. Wtedy 1 kidmod wystarczył a teraz dwoje ledwo co ogarniają... heh.

Będę robił co będę chciał i gówno ci do tego, zresztą w tym panelu można tylko dodać wioski . Napracowałem się na forum, skończyłem z grą i wielka afera .

Konto nr 1

Nick: Maggot666 , hasło: mama

Konto nr 2

worrior99 , hasło kaszalot99

Do panelu pewnie hasło juz zmienil wiec nie podam zeby mi posta przypadkiem nie odrzucili.

A ty bubeczek masz skasować moje logo, bo uznam to za kradzież.

550W OCZ Fatal1ty Modular SLI, AMD Phenom II X4 960T BOX (3.0GHz, Quad Core, 6MB, 95W, AM3), ASRock 870 870 Extreme3, DDR3 4GB 2000MHz PDP Patriot PGS Sector5 Low Voltage (2x2GB, DualDDR, CL9), Radeon HD6770 Sapphire 1024MB GDDR5, DP, HDMI, DVI, PCI-E 850/4800, SilentiumPC Brutus 410 Pure Black

wqdz690429546a.jpg Piszę poprawnie po polsku.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający forum Reaktywacja Gameovertribe   0 użytkowników
    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Dodaj nową pozycję...