Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Problem] Co Z Tym Zrobic [ E-Mail ]


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siemka .

 

Ostanio wymienilem sie kontami i dostalem 70 lvl na PL . lecz gdy chcialem dostac passy do e-maila osboa twierdzila ze nie zma i zapomniala .

 

Gdy wszedlem na konto zobaczylem co takiego "Zmiana adresu e-mail czeka na potwierdzenie lub anulowanie" .

 

Niewiem co z tym zrobic , widzialem ze czas na zmiane trwa tylko 3 dni ale czy to prawda mam czkeac te 3 dni czy jak bo nie wiem o co chodzi .

 

Prosze o pomoc bede + albo - jak kto woili ; )) .

 

Pozdro od SiwX.

site_logo.gif

 

18706.png

Opublikowano

Jak wymieniałeś się to w transakcji była mowa o wymianie wraz z emailami?

 

Daj anuluj i zmień maila na swojego

Things have changed. Forever.


314x177-many-faces-of-aj-lee.jpg

Opublikowano

Jak wymieniałeś się to w transakcji była mowa o wymianie wraz z emailami?

 

Daj anuluj i zmień maila na swojego

Jak mam dac anuluj jak t nie jest moj e-mail ?

W transkacji byla o tym mowa ale ta druga osoba twierdzi ze zapomniala hasla to e-maila .

site_logo.gif

 

18706.png

Opublikowano

Nic z tym nie zrobisz albo musisz znać passy do maila albo czekać 3 dni narazie nic nie inwestuj w to konto poczekaj 3 dni zmien hasło i mail i dopiero coś działaj

Jestem kulturalną osobą , lecz szacunek okazuje tylko osobom które na ten szacunek zasłużyły!Jeśli pomogłem Kliknij TU

 

1260200783byplonskijudo.jpg

 

Opublikowano

Jesli w transakcji byla mowa o mailu to musisz dostac ale tak bywa przy wyamianie kontami . Koles chce cie chyba "wyruchac". Wywal eq na inne konto. Pogadaj z kolesiem oco chodzi ze zmiana maila jak sie nie odzywa to z anuluj ...

 

Tylko ze nawet jesi zapomnial i zmieni na inny to on moze poprostu zmienic pasy i tye .

wakow9.png
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...