Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Szczęśliwego Nowego :)


kokosz

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

 

 

I jak było u was? ile wydaliście na fajerwerki :DD ja około 250zł ;)

omg mi byś lepiej dał tą kase a nie strzelisz kilka razy i po pieniadzach

zawsze tu bede, czy tego chcecie czy nie hahaha ;)

  • Odpowiedzi 59
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Ze względu na to, że nie jestem dobry w rymowaniu, nie napiszę jakichś "specyficznych" życzeń ;)

 

 

Cheaterzy, wszystkiego najlepszego na nowy rok! :D Zróbcie sobie jakieś postanowienia!

 

 

BTW. Zabrakło rozdzielczości 1600x1200. Czuję się poniżony!

u7zdc8-2.png
 

Opublikowano

Czemu to jest w nEWSY Z "zYCIA" forum ? :D

co do tematu to macie wszyscy prezent od modów bo spamimy i mod nie daje % :D (Ja pewnie dostane z 20%...)

BlackShot

sergeantmajory.png

Vectorek

Klan: Aeria

Opublikowano

Najlepszego ;) Powodzenia w realu. Żeby ten rok był jeszcze lepszy od ubiegłego.. oby.. ;) Pozdro ;)

Opublikowano

Dużo Zdrowia szczęścia Pomyślności sukcesów w nauce w szole wszędzie Pozdrowienia all Happy New Year 2011 Oby w tym roku było więcej spamerów w dziale metka :D I powstawały nowi ketchupy

Za Pomoc Proszę żebyście mnie nagradzali 5 i +

Opublikowano

Wiem że się spóźniłem ale lepsze to niż nic ;)

No więc Wszystkiego Najlepszego z okazji Nowego Roku :) Życzę wam użytkownikom jak najmniej ostrzeżeń i nieszczęsnych banów :P

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...