Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Tut]Questy - Wszystkie Funkcje.


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ludzie, żal mi was.

Ktoś z waszego grona chyba musiał założyć z 2 nowe konta z których mnie minusował...

I za co ja się pytam?

Co ja coś złego zrobiłem?

Naprawde to jest żałosne...

Jeszcze niektórzy z was czegoś będą chcieli ;)!

sygna RMCF1902

Opublikowano

Ludzie, żal mi was.

Ktoś z waszego grona chyba musiał założyć z 2 nowe konta z których mnie minusował...

I za co ja się pytam?

Co ja coś złego zrobiłem?

Naprawde to jest żałosne...

Jeszcze niektórzy z was czegoś będą chcieli ;)!

 

Ja osobiście uważam że nic złego nie zrobiłeś a nawet dobrze bo ktoś z nas może się wziąść do roboty i rozpisać :)

 

@edit

Dziecko niedowartościowane z tego co to zrobił -.-

Opublikowano

@Loozakku.

Dla Ciebie

 


quest give_item_player begin
state start begin
	when 20016.chat."Da komus Itema" with pc.is_gm() begin
		say_title("Kowal:")
		say("Wpisz Nick gracza, ktory ma dostac item.")
		say("")
		local v = input
		wait()
		say_title("Kowal:")
		say("Teraz wpisz ID itemu, oraz jego ilosc.")
		say("(Gdy item sie nie stackuje, gracz dostanie tylko 1!)")
		say("")
		local vv = input
		local vvv = input
		wait()
		if vvv == "" then
			vvv = 1
		end
		if v or vv = "" then
			say_title("Kowal:")
			say("Nie podales wszystkich danych.")
		end
		pc.select(v)
		pc.give_item2(vv, vvv)
		setskin(NOWINDOW)
		return
	end
end
end

 

 

Nie wiem czy działa, bo nie testowałem :P

Ale z tego co wiem, powinien działać.

Opublikowano

Patrz, wbije taki Newbie i lol.

Nic nie rozumie.

Zostawiam bez oceny.

Podaj co oznacza wszystko a dostaniesz +/-

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano

Aha, skopiowałeś cały plik quest_functions i liczysz na oklaski?

haha . rzucać obelgami to możesz . jemu się chciało i poszukał ( chwali mu się to )

userbarwb.png

Zawsze promocje na sygnatury ^^

Opublikowano

haha . rzucać obelgami to możesz . jemu się chciało i poszukał ( chwali mu się to )

Weź ogarnij, jakie obelgi ? Naprawdę, konstrukcja tekstu jest jak w quest_functions, i nawet nie ma tłumaczenia.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...