Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[DL] Itemshop Za Pomocą Sms Shop


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 72
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Siemka ;p

 

Przyznam, że jestem trochę zielony ;p

Dobra rozumiem all poza tym jak uzyc tego skryptu? (na kopiowanie z kody.txt)

Ktoś opowie ?

Jestem HARDCOREM

 

 

e007705249994959949153592a07bbd4.0.gif

Opublikowano

Temat odkopany przez 3rr0xxxxxD

Zamykam.

 

@Topic. Mam pytanie. Czy ten skrypt jest poprawiony i wolny od obejścia kodów? Słyszałem że da się wyciągnąć kody, Ale to jak można to odp na pw mi.

 

@Edit Dostałem złe info. Temat otwarty. Przepraszam.

korneleknew.png

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano
Jest jakis serwis podobny do dotpay ktory swiadczy swoje uslugi na terenie holandii? I czy gracze z polski beda mogli wysylac smsy na dotacje serwera?

@Kornel .

To z tą bazą to tak owsze mozna było się wsypać ale przez gamemode :

http://www.mpcforum.pl/topic/231554-tut-blokowanie-gm-mode-na-serwerze/

Ale po za tym nie idzie tego brać .

@Ktoś tam .

To .txt to treść skryptu na stronę www,wrzucasz go przez ftp

ale najlepiej najpierw skopiuj go , wklej do pliku index.php [tworzy sie zawsze jak zrobisz wlasna strone ktora ma dostep do ftp ,np cba.pl]

i wtedy bedzie smigal ,a przechodzisz do sciezki

www.mojastrona.pl/index.php albo zapisz kody.txt na kody.php i przechodzisz sciezka www....pl /kody.php

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Heh...

Żal ich trochę...

Kasy pobierają bardzo dużo bo aż 60% a dla nas tylko 40% :angry:

NP: gdy z serwera miesięcznie zarabiamy 300zł to po naliczeniu zostaje nam 120zł :angry:

Zdzierstwo no ale co zrobić;p

Można też mieć 60%, ale wtedy samemu trzeba opłacać składki do skarbu państwa i wychodzi na to samo <_<

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

EDIT: Już wszystko wiem, przerobiłem to pod pliki 2010.

 

Jakby co to itemy kasujemy i dodajemy w tabeli Item_Proto_Shop, tabela jest w zakładce Player.

Yo, chaox!

Opublikowano

Dotpay odprowadza podatek za nas dlatego przy wyplacie trzeba podac Numer Identyfikacji Podatkowej nr. dowodu osobistego i wyslac do DotPay rachunek

po tym wszystkim poprostu dostqajemy kase na konto i juz zadnego podatku z tego nie odprowadzamy tylko PIT pod koniec roku trzeba wypelnic na to i juz

29105455.jpg
Opublikowano

Już wszystko wiem. Głowiłem się nad tym 12 godzin, ale efekt jest zdumiewający :)

 

(UDAŁO SIĘ) :)

 

Kocham Cię!!! :)

Limit - już poleciał i 5 :).

Yo, chaox!

  • 3 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Rozumiem ze moge sobie ten skrypt do tej strony dodac.

http://www.mpcforum.pl/topic/363513-web-nowa-strona-z-bajerami/

a wtedy bedzie ona juz na 100% dobra ?

bb6afecc015f0d43e0f69c81935f5e10_1.jpg

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano

@UP oyy Ty górniku , ty .

Poradnik fajnie opisany .. ale te skrypty to dno ,dziurawe totalnie =)

<?php
if(isset($_POST['sprawdz'])){
//tutaj kod sprawdzania kodu ; D
$kod = trim(addslashes(mysql_real_escape_string($_POST['kod'])));
if($kod==''){
echo"Podaj kod<br />";
}else{
//tutaj gdy pole nie jest puste
//dalsze instrukcje 
mysql_connect("localhost", "root", "");
mysql_select_db("player");

$q=mysql_query("SELECT * FROM `card` WHERE no='".$kod."' LIMIT 1");
$q2=mysql_fetch_array($q);

if($q>0){
$cash = $q2['cash'];
//tutaj instrukcje gdy znaleziono kod 
if($q2['lock']==1){
echo "Kod zostal juz wykorzystany !<br />";
}else{
//tutaj gdy kod jest dobry i nie zostal wykorzystany 
// dalsza częsc kodu 
mysql_select_db("account");
$login=$_SESSION['login']; // TUTAJ MUSIMY USTAWIĆ ZMIENNĄ DLA SESJI LOOGINU / USERA
$ilosc_monet=$cash;
$query="UPDATE account SET cash=cash+$cash WHERE login='".$login."'";
$dodaj=mysql_query($query);
if($dodaj>0){
//
mysql_select_db("player");
$lock1=mysql_query("UPDATE `card` SET `lock`='1' WHERE `no`='".$kod."'");
if($lock1){
echo"Dodano pomyślnie ".$cash." monet.<br />";
}else{
mysql_select_db("account");
mysql_query("UPDATE `account` SET `cash`=cash-$cash WHERE `login`='".$login."'");
echo" Nie dodano<br />";
}
//
}else{
echo" Nie dodano<br />";
}
}
}else{
echo"Kod jest nieprawidlowy.<br />";
}

}
}
?>
<form action="" method="POST">
KOD: <input type="text" name="kod" /><br />
<input type="submit" name="sprawdz" value="Wykorzystaj kod!" />
</form>

Macie ten skrypt adiego .. Już jest lepsiejszy =0

Opublikowano

Poradnik super, ale jak to na strone wprowadzic ? Jakis skrypt, aby po wpisaniu kodu z smsu zwrotnego laczylo sie z bazą, sprawdzalo poprawnosc kodu i doladowywalo sm. Ja to zrobic ?

Opublikowano

@UP jak będe miał czas to dodam skrypt na IS =)

Więcej straci ten co to wszystko liczy...

Wigilia 24 Grudnia 2011 ROK SϒS™ Obchodzi 14 Wigilię w Swoim Życiu..

Życzę wszystkim wesołych,pogodnych świąt ,tym czasem ja kończę zabawę w forumowanie i idę

z D&G'em polować na łanie =)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...