Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

MPCforum MOZE ZARABIAĆ


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam widziałem już wiele forum gdzie

można kupić sobię V.I.P'a . Nie chodzi mi tu o haka .

Tylko o stopień [admin , modek, VIP]

Na 1 z forum jest to wysłanie SMS'a za 11 zł

Co wy o tym myślicie ?? Bo ja uważam to

za exra pomysł . Proszę ADMINÓW i MODERATORÓW

by się wypowiadali niżej . Kto jest za TAK a kto za NIE .

 



warrocklogogf2.png

Opublikowano

Vip'em nie powinno się zostawać po wysłaniu SMS'a. Na tę rangę trzeba zasłużyć. Póki Kokosz ma kasę na hosting nic takiego nie powstanie.

hejter naczelny | aktywny od 2k6 | król forumka | gold member | blue member | mpc champion | best member | exmod | exvip
Km5iG.png

Opublikowano

Chodzi mi o to , że nie musi być to akurad ranga VIP . Może być jakaś inna . dawid9 Wiem kto to admin nie jestem ne0 kidem takim jak ty Co nie umie czytać ze zrozumieniem . NAPISAłem by wypowiadali się ADMINOWIE i MODERATORZY .

 

Może zrobimy że od razu za 20zł dotniesz admina ....
Jejku weź się uspokój ja podałem przykład . A ten mi z ADMINEM za 20 PLN wyjerzdza .


warrocklogogf2.png

Opublikowano

mam w grupie exmoderator.

Pomysł nie jest zły, ale taki vip mógłby mieć ograniczone możliwości:

np. 3 zł - wr private

5 zł - ms private

7 zł - ms+wr private

 

taki przykład.

 

Ale są także 2 powody przeciwko:

1) Kokosz raczej nie chciałby się w to bawić, trochę roboty jest i nie opłaca się za bardzo

2) Nieopłacalne - większość kasy z smsów zgarnia serwis.

bez gif.

Opublikowano
Tylko o stopień [admin , modek, VIP]

 

Właśnie,że jesteś neo kidem -.-Dobra to ja wyśle kilka sms i moge być modem np: wszystkich gier mmorpg gz zajeb**** pomysł...

 

Stanowcze NIE

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...