Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Archiwum][Zlecenie]Sygnaturka + Avek


BunZ

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam prosiłbym o zrobienie sygnaturki i avka

 

Wymiary : 450x150

Tematyka: Zespół Dope najlepiej pod tytuł piosenki I'm Back

Kolorystyka:Bardzo metalowa, full metal, power metalowy ;d

 

Avek

 

Wymiary : 120x120

I reszta tak samo jak wyżej

 

Daje 5 + za avka a za sygne druge +5

 

Za bardzo świetne prace To za avka 2 limity + I za sygne też 2 limity

1321373093-U145988.png

By

Me

 

Nakurwjać do mojej galerii !

<GLIK>

Opublikowano

Refresh co 24h, Podaj moze jakies Obrazki związane z tymi zespołami które chciałbys mieć na avku/sygnie ;)

sygnaturana.jpg

<a href="http://www.glitter-graphics.com" style="text-decoration: none"><font color=#ff0000>G</font><font color=#eb3a13>i</font><font color=#d77127>e</font><font color=#c4a23a>e</font><font color=#b0cb4e>R</font><font color=#9ce962>U</font><font color=#89fa75>B</font><font color=#75fe89>a</font><font color=#62f59c>e</font><font color=#4edfb0>S</font><font color=#3abcc4>O</font><font color=#2790d7>e</font><font color=#135ceb>N</font></a>

Opublikowano

Osz w morde jeża ...

ZACZEPISTE :D

 

ZASSYSAM

LECA +++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

 

Jak ktoś by mógł to niech sie też postara i będę miał co wybierać ;p

1321373093-U145988.png

By

Me

 

Nakurwjać do mojej galerii !

<GLIK>

Opublikowano

@Refreszhuje(końcówka fajna xD)

Nadal aktualne możecie dawać propozycje

 

@Wrrr

Masz racje bez znaku Dope jest gorsze ( nie wiedziałem że to ich znaczek xD )

Mógłbyś przy odrobinie wolnej chwili spróbować zrobić lepsze ?

Oczywiście to sie liczy jakbyś zrobił kolejną prace =)

Już dostałeś 20x plusików za sygne

1321373093-U145988.png

By

Me

 

Nakurwjać do mojej galerii !

<GLIK>

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...