Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam.Jestem już w miarę doświadczonym graczem i chciałbym coś zarobic na tej grze i mojej wiedzy o niej.Proszę was abyście doradzili mi:

-Na jakim serwerze najbardziej opłaca się założyc konto aby było więcej warte?

-Czy wartośc konta jest zależna od profesji? (np.Ninja Dagger jest więcej wart od Wojownika Mentala)

-Ile są warte konta na lvl'ach(prosiłbym o podanie wartości tak około i przyjmujemy że postac jest bez eq):

1.40lv

2.50lv.

3.60lv

4.70lv

-Jaką postac wybrac aby w miare szybko expic i żeby mi się opłacało?

 

Narazie tyle,dziękuje,odwięczam się dziennym limitem plusów i 5.pozdrawiam :)

afr.png

PRZED UŻYCIEM ZAPOZNAJ SIĘ Z TREŚCIĄ DOŁĄCZONEJ DO OPAKOWANIA,BĄDŹ SKONSULTUJ SIĘ Z LEKARZEM LUB FARMACEUTĄ,GDYŻ KAŻDY LEK NIE WŁAŚCIWIE STOSOWANY ZAGRAŻA TWOJEMU ŻYCIU LUB ZDROWIU.JE*AĆ HEJTÓW,DZIECI I ŻYDÓW.

Opublikowano

Najdrozsze postacie to body (zalez zalezy )

 

A takto ninje dagger sury bm i buffy ze skilami G + .

 

Cany do 65 lvla okolo 100 zl z eq 70 + tu juz cena rosnie lecz mozna 86 lvl ze skillami na P kupic za 400 zl. Nie wiem czemu takie tanie sa konta w tibi dawniej glupi sorc 70 lvl sprzedawalo sie za pod 1 k zl .

wakow9.png
Opublikowano

Postać , którą najłatwiej się expi to Sura WP , wymiata w expie a i na wysokim lvl'u nie ustępuje w PvP.

 

Nie ma aż takie drogie ku ani itemy jak dla woja

 

Przy odpowiednim prowadzeniu jest najlepsza do expa. Naprawdę mocną postacią jest dopiero po 70 lvl.

 

Polecam w 100%

 

Najdroższe chary powinny być na serwerach s1-s5 ponieważ one są zamknięte . nie można robić kont

Things have changed. Forever.


314x177-many-faces-of-aj-lee.jpg

Opublikowano

Na s1,s2.

Wojownik Body.

Wbijesz 80 lvl skille P dobre eq stalka +8/9 to pójdzie nawet za 2000.

bvzbvcjhsfsteamdfdgddf.png: Tubciu123

Nick w grze: [NoS] Tubciu

Dla mnie Liczy się plusioreknampc.png

Userbary i buttony:

18706.png

15221.gif

mpccopy.jpg

Opublikowano

Jesli chcesz zarobic duze pieniadze na metinie to grasz sobie mentalem wbijasz 75 okolo . Expisz woja body na 70 i na metki .

 

I tu sie zaczyna zarabianie expisz nowe postacie mentalem do 70 / 65 i sprzedajesz albo expisz ludziom postacie za sm , doladowania , pieniadze ....

 

Znam mentala ktory wbija noob charowi od 0 - 70 w 2 dni z pierscieniem expa.

wakow9.png
Opublikowano

moim zdaniem to najdroższą postacią jest sura bm potem szaman leczenie potem archer dlatego bo tymi postaciami jest najtrudniej wbić wysoki lvl

ale polecam ci sprawdzić na allegro to się upewnisz :P

65994253024037513199.png
Opublikowano

Ogólnie to nie opłaca ci się robić postaci tylko aby je sprzedać.

Są one teraz bardzo mało warte, taki 75 lvl jest wart +/- 100zł, zależy od skilli a nie opłaca ci się wbijać skilli na g bo zajmie ci to bez is conajmniej 4 miesiące na 1 skilla.

Nie trafiony pomysł na zarobek ; ) Już lepiej kupuj yangi od chinczyków i sprzedawaj na allegro.

 

Takie jest moje zdanie :P

Jestem wystarczająco dumny z tego, co jednak wiem, aby przyznać z całą skromnością, iż nie wiem wszystkiego;

 

— Władimir Nabokow

 

13631.jpg

32548.png

Moje tuty:

 

Grasz na Yt2Game? Nie wiesz czegoś? Kliknij i się dowiedz!!!

 

Pomogłem? Daj LAJKA!.

Mój kanał na YT.(Kliknij aby wejść) Zapraszam!!

Opublikowano

-Na jakim serwerze najbardziej opłaca się założyc konto aby było więcej warte?

S1-S4, S8, omijaj S10-S22

-Czy wartośc konta jest zależna od profesji? (np.Ninja Dagger jest więcej wart od Wojownika Mentala)

WP ~70lv skille G najlepiej idą no i oczywiście wojoFniki

-Ile są warte konta na lvl'ach(prosiłbym o podanie wartości tak około i przyjmujemy że postac jest bez eq):

Zależy jaki serwer, skille.

1.40lv - 15zł

2.50lv. - 25zł

3.60lv - 50zł

4.70lv - 100zł

-Jaką postac wybrac aby w miare szybko expic i żeby mi się opłacało?

Kiedyś się dagjery expiło szybko z DMG, na dzisiejszy czas polecam bodego bądź wpa + buffka;

FRONTSIDE

 

Szukam dobrych zespołów POLSKICH metalcore'owych i trash'owych - > PW

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...