Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Vm][Evonis] Łapanie Wierzchowców


Tenma

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

A wiecie jak dodać ikonke do tego skilla? xD przydało by się bo puste troszkę do dupy niektórzy gracze w ogóle nie zauważą go w tabelce i dupa :I

classes06.png

Opublikowano

Jeśli wiemy jak edytować ikonki to czemu mielibyśmy nie wiedzieć jak je dodawać?

czwartkowy posmak w ustach przypomina
że nie ma sensu owijać w bawełnę
zmarzniętego truchła

przez latarnię ktoś przerzucił sznur
cumuje statek w bezpieczną przystań

czuję jak na skroniach zasycha sól
...

Opublikowano

i ciągle nic nie jest wiadome w sprawie otworzenia serwera :unsure:

Jak zrobią server to sobie pograsz spokojnie :<.

 

Topic@

Skoro koń jest traktowany jak polimorfia to może będzie możliwe przedłużyć jego działanie?. Albo jakimiś KU lub misją. Ale to tylko moja propozycja ;P. A co do nowego skillu dla mentala to coś mi się nie podoba nie naturalny jakiś taki ;o a może to przyzwyczajenie?:).I jeszcze jedno pytanko dotyczące skilla jakie ma dmg i zasięg?.

 

 

Down@

Po co mam pobierać tyle żeby zobaczyć jakieś dmg?:<

Opublikowano

@UP

 

Wejdź na metin2.co.kr ściągnij clienta i masz wszystko :)

 

@Tenma

 

Wiadomo coś na temat serwa?

 

 

@Spam

 

No kiedy ten serwer wyjdzie? ;(

Opublikowano

Po pierwsze, kto powiedział, że nie potrafie dodać ikon do skilla ? Trzeba je najpierw wykonac by je dodawać, z reszta to nie jest sprawa najwyższej rangi, zamiast się z tym pierdo**ć teraz robię np. takie rzeczy :

moby.jpg

sygna.png
Opublikowano

Wszystkie te nowe wierzchowce beda od 60lvl?

 

@offtop

czy juz macie ustalone dmg tych nowych skili?

i kiedy bedzie prezentacja wszystkich nowych skilli?

 

@Tenma

jeszcze odpowiedz na 2 moje pytanka ;)

80384400986636967106.png

Opublikowano

bonusy takie jak na globalnym PL'u czy inne?

 

Te potworki na screenie wyglądają bardzo fajnie :) sporo pracy musiałeś w to włożyć i są fajne, szkoda tylko że będe je musiał ubić ^^

 

no to czekam na więcej newsów i do otwarcia serwera :)

15642.jpg25043.png

19019.png10390.png

Opublikowano

ten mob jak ork wyglada ^^ ten co ''schowal'' sie w 2 . yh.. merkus , mowiles ze wiesz ze kazdy chcialby pograc w dni wolne , a jakos nie widze postow lub efektow pracy ukazujacych to :<

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...