Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Team Speak


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siema.Możecie uznać to za spam,ale mam pytanie :) Jak dołączyć do servera np : 91.293.132.198:2070 (przykład) Proszę o pomoc B)

maybenow.png

Opublikowano

Kurwa niech ktos powie jak sie ts uzywa :P

Gg 828754

Hackuje na Poland server ! I co mi zrobisz ? Gówno mnie to obchodzi ,że mieszkam w Polsce !

Niemcy i inne kraje też chcą pograć (są też ludźmi a nie "nie hackuj na poland") Niemcy też mają hakerów !

Dasz mi bana za to ? Ch** mnie to ! Zrobię nowe konto !

Nie piszę poprawnie po Polsku.Co cie to jak ja pisze? mój interes !

Opublikowano

Po prostu robisz takie czynności jak :

connetion --> connet ---> w oknie "server adres" dajesz te IP kanału --- > wpisujesz swój nick w "nick" . A nastepnie klikasz CONNET .

 

xD



warrocklogogf2.png

Opublikowano
Kurwa niech ktos powie jak sie ts uzywa :P

 

 

Lol taki trudny angielski żeby sobie przetłumaczyć co dane słowa oznaczają i pomyśleć?

Opublikowano

Sorka ze pisze na Tym Temacie a nie na WarRock ale chcialbym Zaprosic Graczy Warrock'a na Ts'a

 

IP: 84.38.95.197:8767

Pokoj: 87 - Warrock :rolleyes:

Password: wrwr

 

v0da4v4s.png

 

 

 

Daj 5* xDD

Opublikowano
Sorka ze pisze na Tym Temacie a nie na WarRock ale chcialbym Zaprosic Graczy Warrock'a na Ts'a

 

IP: 84.38.95.197:8767

Pokoj: 87 - Warrock :rolleyes:

Password: wrwr

 

A po co mamy wchodzić na ten kanał ?? Co tam będzie powiedz coś :) .



warrocklogogf2.png

Opublikowano

Hm... ?

Będziemy mogli sobie porozmawiac Na temat Warrock'a ;) Pograc Razem :D i wogole jakąś Atmosferę zrobic :D

Powiem tyle jak chcecie to Wchodzcie ! Jak nie to Nie :)

Pozdrawiam Cross17 !

 

v0da4v4s.png

 

 

 

Daj 5* xDD

Opublikowano

jak wlazlem na tego ts do warrocka co dales to pierwsze co uslyszalem to wypie*** stad cwelu niezdazylem sie odezwac ;p ale to mowil jakis koles co z 13 lat mial moze mniej ;p

dhhh.gif

ZŁAP BANANKA :D

 

 

NIE UŻYWAJCIE BUGÓW/HACKÓW PRZECIWKO POLAKOM!!!

Opublikowano

Też wszedłem na ten pokój od crossa, ale kultura na najwyższym poziomie tam nie była :P

Raczej nie lubię TS'a bo trochę mi muli grę, ale może tylko mnie.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...