Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Q] Konto Na Bad Company 2 Skradzione


Seoth

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Tak jak w temacie, hasło sie nie zgadza .

Więc napisałem do supportu E z moim kluczem serial cd key . Jest całkiem inny emial . Nie jest na moim emialu .

Grałem na swoim emialu koncie. a jak sie pytałem supportu podali całkiem inny emial. O>o

*( napisałem do nich bo sie password nie zgadał ) lub zapomnialem o.O

 

Czy posiadam prawo żeby usunac to konto?

 

Mam pudełko jest orginlane jak i instrukcja z serialem.

 

 

Wiec prosze was o pomoc co powinenn zrobic

30364378.png

Opublikowano

Czyli nic nie moge zrobic?

Nic a nic ?

Bo norlmanie =\ niewime jak to mozliwe ze inny jest emial... a grałem wczoraj normlanie !!!

 

 

Czy w regulaminie powinna być jaks wzmianka ?

 

Jiezeli tak to przeczytam i posłuże sie regulaminem żeby odzyskąc konto >..

 

To to nie ?

 

http://legal.ea.com/legal/legal.jsp?language=pl#

 

Regulamin

30364378.png

Opublikowano

To dzisiaj ktoś nie normalnie przywłaszczył sobie twoją własność .

Raczej już nic nie możesz zrobić chyba, że wyślesz fotkę z key'em do supportu ale jak nawet jest e-mail inny to nie wiem czy to pomoże :)

Poczekaj na wypowiedzi innych

w83od2.jpg

Opublikowano

zrób zdjęcie pudełka z grą i książeczką na której wyraźnie widać key'a nie wiem jak to przy tym supporcie ale na kolejny dowód obok połóż kartkę na której napisany jest twój adres email na którym wcześniej było konto, nie wiem wymodź coś :D

 

ja tak zrobiłem jak ukradli mi steama na którym był L4D2, Cod:MW2, Cod:BO itd. i odzyskałem to konto ;)

Opublikowano

I tak zrobię jak mówi ZiolkoJr

 

asdasdasdwp.png

 

 

Które najlpeiej zrobić żeby trafiało do tego ? xD niechce popełnic błedu

30364378.png

Opublikowano

Zdaje mi się, że "Zgłoszenie Nadużycia"

ale napisz tam, że zostałeś okradziony żeby nie było, że wybrałeś złe, dopisz np. że chcesz żeby przywrócili konto wraz z hasłem na twój email (ten który sobie wybrałeś) itd. :P

Opublikowano

Dziękuje za wsparcie :) konto odzyskane ;p ehh normlanie chcialbym udusic skurwysyna normlanie to niemiec pewnie !!!

 

 

Można zamknac ;)

30364378.png

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...