Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Tut]Polskie Znaki W Naszym Spolszczonym Aion I Ds-Lan


Wojtus007

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Wielu z Was zastanawia się jak zrobić polskie znaki w naszym silniku.

 

Znalazłem na to sposób !!!

 

Otóż należy zmienić kodowanie w plikach np. twoja scieżka/htdocs/templates

 

Edytujemy pliki i szukamy w każdym z nich takiego kodowania:

 

To jest ukryta treść, proszę

 

Zmieniamy na poniższy kod:

 

To jest ukryta treść, proszę

 

 

Wstaw plusika

 

I gotowe.

 

 

Ciesz się polskimi znakami w swoim silniku DS-LAN/ AiON.

 

 

Na pewno się przyda wszystkim, którzy tłumaczą silnik na język polski.

Najlepiej niech modek podepnie.

 

 

PS. Jeśli masz zamiar pisac durne posty typu, że to jest proste każdy o tym wie itp. Niech się w ogóle nie fatyguje i nic nie pisze.

 

 

Poradnik specjalnie dla MPC Forum. zakaz kopiowania na inne fora w części lub całości.

 

Proszę o zdjęcie %%%%% :D

userbarwb.png

Zawsze promocje na sygnatury ^^

Opublikowano
:D no i powiem Ci tak : kodowanie windows ? i już Cb nie lubię Mam Ubuntu i co się okazuje ? Twoja strona nie działa ? Nie warto poświęcić 30 min na naukę kodowania UTF-8 i potem pisać strony które ruszą na każdym OS i w każdym kraju ?
madoxlogo.jpg

Opublikowano

zrobić coś to jak zwykle nie pasuje.

 

 

Nie widziałem takiego poradnika co by o tym mówił. Napisałem swój który działa.

 

Znacie lepsze sposoby napiszcie temat

userbarwb.png

Zawsze promocje na sygnatury ^^

Opublikowano

Ja znam lepszy sposób:

 

Potrzebny jest jednak program Notepad++

 

Otwieramy wybrany plik templatki w tym programie.

Zmieniamy:

To jest ukryta treść, proszę

na

To jest ukryta treść, proszę

 

Teraz wchodzimy w Notepad++ Format -> Character Sets -> Eastern European i wybieramy jedyne kodowanie do wyboru - ISO 8859-2.

 

 

Ja tym sposobem robię zawsze i w 100% on działa.

 

Pozdrawiam

Opublikowano

UTF 8 + EDYTOR PHP (NIE MÓWIĘ O NOTATNIKU) = STRONA Z PL ZNAKAMI KTÓRA ZADZIAŁA NA WSZYSTKICH OS W KAŻDYM KRAJU

 

A założymy się, że nie? A tak poza tym to pisząc Caps Lockiem jesteś trollem... Bo po co w takim poście unosić głos (jak nie wiesz o co chodzi to pisanie dużymi literami oznacza podniesienie tonu)

 

@up

Chodziło mi o to kodowanie. Tyle, że ja zawsze używam Notepad++ lub Adobe Dreamweaver, więc jak ustawie to kodowanie to dalej mi stawia polskie znaki bez problemowo. Widocznie kilka osób nie zrozumiało mojego postu.

a7a3b8122182356e.png.8036b3d7be84292c9ea465f2360fa784.png

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...