Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Ile Osób Uciągnie Mój Komputer/Dedyk


pemo444

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Procesor: Xeon E3 4x3.4 GHz, Ivy Bridge

RAM: 32GB

Twardziel: 2x 120GB SSD

Łącze: 100 Mbps

Przepustowość: 100 Mbps

Transfer: brak limitu

 

Ile uciągnie?

Opublikowano

Procesor : Intel Pentium G620 2x 2,66GHz
Ram : 8GB DDR3

Dysk : 1TB
Transfer : Bez Limitu
Łącze : 8mb

dsay1.png

Opublikowano

piszę z nietypową prośbą...

Dedyk czy vps?
Dlaczego właśnie ten i czym się różnią...?


przykładowo maszyna

Procesor: 2x 3.5
Ram: 16gb

Dysk: 2x 500gb

Łącze: 100mb/s

Transfer: 100gb miesięcznie

//Sygnatura niezgodna z regulaminem

TheJeron78

Opublikowano

piszę z nietypową prośbą...

 

Dedyk czy vps?

Dlaczego właśnie ten i czym się różnią...?

 

 

przykładowo maszyna

 

Procesor: 2x 3.5

Ram: 16gb

Dysk: 2x 500gb

Łącze: 100mb/s

Transfer: 100gb miesięcznie

VPS jest za słaby pod Metina, mimo wysokich parametrów, nie dorównuje dedykowi.

2009 - słyszysz mnie?

Opublikowano

VPS jest za słaby pod Metina, mimo wysokich parametrów, nie dorównuje dedykowi.

Czyli nawet pod "bete"/"testówkę" lepiej zainwestować nawet w 1 rdzeniowy 100gb dysk i kilka gb ram niż w vpsa 2/4 razy lepszego?

//Sygnatura niezgodna z regulaminem

TheJeron78

Opublikowano

Czyli nawet pod "bete"/"testówkę" lepiej zainwestować nawet w 1 rdzeniowy 100gb dysk i kilka gb ram niż w vpsa 2/4 razy lepszego?

Pod betę tak, pod test nie.

2009 - słyszysz mnie?

Opublikowano

Pod betę tak, pod test nie.

dlaczego pod testowy nie nadaje się?:D przykładowo by 3 osoby testowały...?

jakie parametry musiałby posiadać taki vps ?;p

//Sygnatura niezgodna z regulaminem

TheJeron78

Opublikowano

dlaczego pod testowy nie nadaje się? :D przykładowo by 3 osoby testowały...?

jakie parametry musiałby posiadać taki vps ?;p

Na becie zasiada zazwyczaj większa ilość osób. Na serwerze testowym gra co najwyżej 5 osób. Taka jest moja interpretacja. :)

2009 - słyszysz mnie?

Opublikowano

dlaczego pod testowy nie nadaje się? :D przykładowo by 3 osoby testowały...?

jakie parametry musiałby posiadać taki vps ?;p

najsłabszy VPS za 10zł starczy pod bete/testy dla 10-15 osób

nie opłaca się brać dedyka na zamkniętą bete

 

ps a nawet możesz na hamachi odpalić zamkniętą bete ludzi stawiają serwery na 4mb/s 3 ram i ciągnie 20 osób

Nima :rolleyes:

Opublikowano

Nie chce bawic sie w hamachi juz :-P testowac mialbym na ilosci osob 5.... Czyli do testowania na tej ilosci ludnosci vps jest wystarczajacy ?:-P

 

@up. Pokaz mi vps za 10zl :-D

//Sygnatura niezgodna z regulaminem

TheJeron78

Opublikowano

Nie chce bawic sie w hamachi juz :-P testowac mialbym na ilosci osob 5.... Czyli do testowania na tej ilosci ludnosci vps jest wystarczajacy ?:-P

 

@up. Pokaz mi vps za 10zl :-D

te 10zł to byłą przenośnia : P

 

 

http://www.1and1.pl/VirtualServerL?linkOrigin=VirtualServer&linkId=ct.btn.continue.s&ordernow=true

ten ci wystarczy kolega od 2 miechów pracuje na takim VPs.ie i nie narzeka

Nima :rolleyes:

Opublikowano

no tak. ale czemu tam jest tylko linux i windows? czy czasem tego nie robi się na innym systemie operacyjnym?:D

//Sygnatura niezgodna z regulaminem

TheJeron78

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...