Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Ile Osób Uciągnie Mój Komputer/Dedyk


pemo444

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Procesor: 4 GHz mocy CPU

Ram: 2048 MB pamięci RAM

Dysk: 30 GB powierzchni

Łącze: 100 Mb/s

Transfer: 1000 GB

Uptime: 99,9 %

Lokalizacja: Polska

Dodatkowe: Tak, tak wiem, że jest strasznie mała powierzchnia dyskowa, ale gdybym co parę minut/godzin czyścił logi serwera to chyba by wystarczyło, a jeżeli nie to można dokupić.

Proszę o wypowiedzenie się jakiejś doświadczonej w tych sprawach osoby gdyż jest mi to bardzo potrzebne.

  • Odpowiedzi 3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Procesor: 4 GHz mocy CPU

Ram: 2048 MB pamięci RAM

Dysk: 30 GB powierzchni

Łącze: 100 Mb/s

Transfer: 1000 GB

Uptime: 99,9 %

Lokalizacja: Polska

Dodatkowe: Tak, tak wiem, że jest strasznie mała powierzchnia dyskowa, ale gdybym co parę minut/godzin czyścił logi serwera to chyba by wystarczyło, a jeżeli nie to można dokupić.

Proszę o wypowiedzenie się jakiejś doświadczonej w tych sprawach osoby gdyż jest mi to bardzo potrzebne.

80-100, lepiej dokup więcej gb pamięci

Opublikowano

Procesor: 4 GHz mocy CPU

Ram: 2048 MB pamięci RAM

Dysk: 30 GB powierzchni

Łącze: 100 Mb/s

Transfer: 1000 GB

Uptime: 99,9 %

Lokalizacja: Polska

Dodatkowe: Tak, tak wiem, że jest strasznie mała powierzchnia dyskowa, ale gdybym co parę minut/godzin czyścił logi serwera to chyba by wystarczyło, a jeżeli nie to można dokupić.

Proszę o wypowiedzenie się jakiejś doświadczonej w tych sprawach osoby gdyż jest mi to bardzo potrzebne.

 

Ok 100 osób bez lagów / 150 osób ale to już nie bd można nazwać grą raczej :P

Opublikowano

 

Ok 100 osób bez lagów / 150 osób ale to już nie bd można nazwać grą raczej :P

 

 

wiesz ile osob uciagnie to powiedz mi czy wiesz co to jest BCLK i FBS ? co to sa Cas Latenz ? czy tam Tras latenz ?

Skoro wiesz ile uciagnie to musisz sie znac na wydajnosci komputerow... Serwer to tez komputer...

 

A tak na serio 99% z was strzela na slepo... by wbil do mnie na GG: 43234547 to bym was zgalis z ta wasza wiedza....

 

@@@@@@@@@@@@@@@@ edit @@@@@@@@@@@@@@@

 

wiesz ile osob uciagnie to powiedz mi czy wiesz co to jest BCLK i FSB ? co to sa Cas Latenz ? czy tam Tras latenz ?

Skoro wiesz ile uciagnie to musisz sie znac na wydajnosci komputerow... Serwer to tez komputer...

 

A tak na serio 99% z was strzela na slepo... by wbil do mnie na GG: 43234547 to bym was zgalis z ta wasza wiedza....

 

stritnolem sie..

 

 

1.Procesor 2.80Ghz

3. 2GB ramu

4. łącze 10mb/s

5. Dysk 200gb

jakies 40-80

 

Procesor: Brak

Ram: 2Gb

Dysk: Brak

Predkość Internetu: 100mb/s

 

Gdyby liczyć sam ram i neta, ile to utrzyma osób ?

 

liczac procka np 1x 1.5ghz to by jakies 50-70 osob

 

Procesor: 4 GHz mocy CPU

Ram: 2048 MB pamięci RAM

Dysk: 30 GB powierzchni

Łącze: 100 Mb/s

Transfer: 1000 GB

Uptime: 99,9 %

Lokalizacja: Polska

Dodatkowe: Tak, tak wiem, że jest strasznie mała powierzchnia dyskowa, ale gdybym co parę minut/godzin czyścił logi serwera to chyba by wystarczyło, a jeżeli nie to można dokupić.

Proszę o wypowiedzenie się jakiejś doświadczonej w tych sprawach osoby gdyż jest mi to bardzo potrzebne.

 

nie podales ilosci rdzeni liczac na 2 rdzenie czyli (2x4ghz)

jakies 80 osob 100....

Przy expie jak by expili to przez mala ilosc ramu by zdychal serwerek pomalu

bys cisna tam 4-6gb i by 200-250

 

i zacznijcie pisac te cholerne rdzenie -_- 1x4Ghz jest wolniejszy niz 2x1.5ghz

Opublikowano

Procesor: Intel core i5-3210m 2 x 2,5 GHz
Ram: 6 gb
Dysk: 700 gb
Predkość Internetu: 20mb/s

qxv1fr.jpg


by NovusOrdo


It is better to keep your mouth closed and let people think you are a fool than to open it and remove all doubt. ~Mark Twain

Opublikowano

Procesor: Intel core i5-3210m 2 x 2,5 GHz

Ram: 6 gb

Dysk: 700 gb

Predkość Internetu: 20mb/s

około 450-500.

//nieregulaminowa sygnatura
//BR3ND

Opublikowano

Stacjonarny :

 

Procesor : 2x 3,1 AMD <nie pamiętam dokładnie>

Ram : 4gb

Internet : 10mb/s

Dysk : 500gb

Karta graficzna : GeForce 9800 512

Transfer bez limitu

 

Dedyk :

 

Procesor : 4x 3,3 i3

Ram : 16gb

Dysk : 2 TB

Internet : 1gb/s

Transfer bez limitu.

Opublikowano

Intel core : i5 2400 4x3.1

Ram : 8gb

Internet : 10mb/s

Dysk : 1TB

Grafika Geforce GTX 460 With Cuda

Transfer bez limitu.

 

150-250. Rozumiem, że to stacjonarny, bo widzę, że tylko 10mb/s. Gdyby był to dedyk z 100mb/s 600-800, a nawet więcej bo procek gut (w sumie nie wiem jak sie intel sprawdza w serwerach).

Po co podajesz karte graficzną? ;d

 

P.S

Ale tu ludzie głupoty piszą...

Opublikowano

Stacjonarny:

Procesor : Intel Core i7 3970x Extreme 4 x 3.5

RAM : 4x8gb 2400MHz

Twardziel : 4tb 64mb sata/600

Łącze: UPC fiber 250mb/s http://www.upc.pl/internet/fiber-power-250/

Transfer bez limitu

 

Dedyk:

Procesor: 2x4 1.6

ram : 4gb

Twardziel : 2x500gb

Łącze 100mb/s

 

Stacjonarny:

No to jest zajebista maszyna tylko dobre chłodzenie załatwiłbyś i zajebisty sprzęt, nawet 2k osób (jak nie więcej).

 

Dedyk:

Proc: nie rozumiem 2x4 1.6? to w końcu 2x 1.6 czy 4x 1.6. ;)

Opublikowano



Procesor: i5-3470 3.20 GHz (Turbo 3.60 Ghz)
Ilość rdzeni/wątków 4/4
Ram: 24 GB DDR38gb
Dysk: 2x 1TB SATA III (RAID SOFT 1)1t hdd ,120 gb ssd

Przepustowość łącza 100Mb/s

Transfer miesięczny *** 5 TB



LUB:







Intel® Core™
Procek: i7-3770 3.40 GHz

Ilość rdzeni/wątków 4/8

RAM:32 GB DDR3

Dysk: 2x 1TB SATA III (RAID SOFT 1)

Przepustowość łącza 100Mb/s

Transfer miesięczny *** 5 TB


Jaka bd max. liczba graczy przy tym a przy tym dedyku ;]

Opublikowano

Procesor:AMD A8-3520M APU with Radeon HD Graphics 1.60 GHz (Przepisałem wszystko co było)
Ram:Zainstalowane 6GB, dostępne 5,5 GB
Dysk:300GB
Prędkość Internetu:LTE (Ponoć do 100mb/s)

Podobny obraz

Opublikowano
Intel® Core™ i7-920 Quadcore

incl. Hyper-Threading Technology


RAM24 GB DDR3 RAM


Hard disks2 x 750 GB SATA 3 Gb/s HDD

(Software-RAID 1)


Przepustowość łącza 1000Mb/s
Opublikowano

Pyta Qmpel :

 

Ram 2GB

 

Procesor Intel® Pentium® CPU 2Ghz

 

Net : 30 mb/s

 

Dysk 284 GB

 

Serwer hamachi.

 

Dobre lacze z 30-50 osob jak na Hamachi styka..

Pomogłem? Daj Lubie to! :)

 

2252770056.png

Opublikowano

Procesor: Intel Pentium4 2.4 GHz (jednordzeniowy)

Ram: 2 Gb
Dysk: 80 Gb(Ale mogę wymienić na większy)
Predkość Internetu: 1 Mb/s

 

Jest to serwer hamachi

Nieregulaminowa sygnatura.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...