Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Ile Osób Uciągnie Mój Komputer/Dedyk


pemo444

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Procesor:Intel Core™2 Duo CPU E8400 @ 3.00GHz

Ram:4GB (Na serwer 2.5GB)

Dysk:240GB

Predkość Internetu:5mb/s na twojeip.wp.pl (ale mam przekierowanie proxy może to przez to:) )

 

 

 

Coś więcej z EVEREST :)

 

 

System operacyjny : Microsoft Windows Server 2003, Enterprise Edition

Dodatek Service Pack : Service Pack 2

DirectX : 4.09.00.0904 (DirectX 9.0c)

 

Płyta główna :

Typ procesora : Inter Pentium III Xeon, 3000MHz (7x 429)

Nazwa płyty głównej : Supermicro X7SB4/E

Pamięć RAM : 4096 MB

 

Partycje :

C: (NTFS) 99998 MB (67120 wolne)

E: (NTFS) 139415 MB (97419 wolne)

Rozmiar całkowity 233.8GB (160.7GB wolne)

 

Karta sieciowa Intel ® PRO/1000 PL Network Connection

:)

  • Odpowiedzi 3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

@eXe965

 

Mysle że 150+ bo troche mało ramu dajesz .

 

@EasyMetinek

 

Ojj to bardzo dużo 800+ ;)

Opublikowano

@EasyMetinek

 

Ojj to bardzo dużo 800+ ;)

Ojj ja myślę że 750+ , 800 raczej nie bo 24GB ciągnie 1,5k + osób a tak na połowe i nie które 24GB nie uciągną tego Półtora :)

mpcuser.jpg

 

 

Opublikowano

Procesor Pentium® D CPU 2.80GHz

2.80 GHz, 512 MB RAM

Łącze internetowe 0.25 MB/s

Da rade 5 osób ?

 

Będzie ciężko :P 512 ram i słaby net ;/ za mało trochę. Wiadomo, że trochę windows jeszcze pobiera..

 

Z lagami może udźwignie te 5 osób.

EMPTY :C

Opublikowano

EasyHunt@

100-120+ słaby upload

HarDMaTI@

5 osób to w porywach.. Najlepiej postaw serwer i nic nie rób na tym komputerze ..

xMrHiszpanPLx@

50-80

Things have changed. Forever.


314x177-many-faces-of-aj-lee.jpg

Opublikowano

ile uciągną te dedyki ?

 

#1

 

Parametry dedyka:

 

 

Dysk twardy: 2x750GB SATA-II HDD Software RAID 1

Pamięć RAM: 8GB DDR3 (za odpowiednią cenę można dokupić jeszcze 4 GB)

Procesor: Intel Core i7-920 Quad-Core HT

Internet: 100 MBit

 

 

#2

 

Dysk twardy: 2x 1000 GB RAID SOFT - 0/1

Pamięć RAM: 24 GB DDR3 ECC

Procesor: Intel Bi Xeon E5530 2x 4x 2x 2.40+ GHz

Internet: 10 GBit

 

 

#3

 

Dysk twardy: 36x 2000 GB - SAS

Pamięć RAM: 24 GB DDR3 ECC

Procesor: Intel Bi Xeon E5530 2x 4x 2x 2.40+ GHz

Internet: 10 GBit

Opublikowano

UP@

1# - 1000

 

2# - 2-4k++++++++++++++++

 

3# - 3-5k++++++++++++++

 

Ten drugi jest najlepszy bo po co Ci dysk 36x 2000 GB ? ; )

Things have changed. Forever.


314x177-many-faces-of-aj-lee.jpg

Opublikowano

UP@

1# - 1000

 

2# - 2-4k++++++++++++++++

 

3# - 3-5k++++++++++++++

 

Ten drugi jest najlepszy bo po co Ci dysk 36x 2000 GB ? ; )

 

Skąd taka różnica między 2 a 3 skoro tam jest dysk twardy tylko większy a z tego co wiem nie ma to różnicy ?

mpcuser.jpg

 

 

Opublikowano
Ten drugi jest najlepszy bo po co Ci dysk 36x 2000 GB ? ; )

 

Po to że planuje zrobić na nim jeszcze 2 serwery cs 1.6 :) + hosting pod stronkę a ona raz mi 12GB zeżarła miejsca na dysku ;) więc wole mieć pewność że wystarczy.

 

 

Skąd taka różnica między 2 a 3 skoro tam jest dysk twardy tylko większy a z tego co wiem nie ma to różnicy ?

 

Dołączam się do pytania :) Czy rozmiar dysku aż tak bardzo wpływa na ilość slotów w mt2 ??

Opublikowano

Może trochę przesadziłem ale o kilkadziesiąt/kilkaset osób będziesz miał więcej

Things have changed. Forever.


314x177-many-faces-of-aj-lee.jpg

Opublikowano

Procesor: nie wiem ale dobry^^ prosze tak mneij wiecej

Ram:1GB

Dysk:100GB

Predkość Internetu:1MB/s

jak Ci pomogłem daj minusa <-> gdyż mi to obojętne ale lubie czerwony kolor;]

 

gdyby moderator widział że pomogłem jakoś graczowi, proszę usuń te kilka % statusu ostrzeżeń gdyż jak nie chcący napisze niepotrzebnego posta choć się staram już tego nie robić bardzo przepraszam.

 

"to przygnębiające uczucie gdy po długim czasie wracasz z wysokim lv, profesjonalnym eq, na najlepszy spot w m2 gdzie "dawniej" ciężko było znaleść wolne miejsce a tutaj pusto i wszyscy o tym miejscu zapomnieli mimo tego że dawało ono najwięcej zabawy:( "

 

 

 

kliknij tutaj a dowiesz się wszystko o privach

Opublikowano

Procesor: Intel Core i5 2.79 GHz

Ram: 2gb

Dysk: 1tb

Prędkość: 2mb/s

2% MPC Forum lubi harnasia ,jeżeli należysz do tych 98% wklej to do sygnatury.

Opublikowano

Procesor: nie wiem ale dobry^^ prosze tak mneij wiecej

Ram:1GB

Dysk:100GB

Predkość Internetu:1MB/s

Ogarnij jaki masz procesor, po necie i ramie, 20 osób.

Zmień an BSD to pociągniesz 40 =D

 

Procesor: Intel Core i5 2.79 GHz

Ram: 2gb

Dysk: 1tb

Prędkość: 2mb/s

50

 

BTW:

Na chuja bana podajecie wielkość dysku ? o.O

Były Moderator Metin2, kiedyś z obowiązku, dziś dla rozrywki.


icon-social-apple-outline-64.png

Opublikowano

Procesor: Intel Core i5 2.80 GHz

Ram: 4gb 1333mhz

Prędkość: 20mb/s

 

1153842031.png

ew.

 

Procek: Pentium 4 2,8

Ram: 512/1048

Ten sam net.

52287137559562145640.png

Opublikowano

Procesor:Intel Core™2 Duo CPU E8400 @ 3.00GHz

Ram:4GB (Na serwer 2.5GB)

Predkość Internetu: Download 16mb/s // Upload 1.5mb/s

 

Pytałem się ile to uciągnie, ale mam nowego neta ;D

:)

Opublikowano

procesor amd athlon x2 64 2x 2,1 GHz

ram 3 gb 800MHz

dysk 250 GB

internet 1 Mb/s za jakiś czas +8 Mb/s

Nie Bądź Żyła Daj MINUSA -

Opublikowano

nie na chuja, tylko po to ze na dysku zapisuje się bana mysql z kontami itp. dla duzej ilosci graczy trzeba duzą ilosc miejsca

 

prosze by ten temat nie byl za spam

jak Ci pomogłem daj minusa <-> gdyż mi to obojętne ale lubie czerwony kolor;]

 

gdyby moderator widział że pomogłem jakoś graczowi, proszę usuń te kilka % statusu ostrzeżeń gdyż jak nie chcący napisze niepotrzebnego posta choć się staram już tego nie robić bardzo przepraszam.

 

"to przygnębiające uczucie gdy po długim czasie wracasz z wysokim lv, profesjonalnym eq, na najlepszy spot w m2 gdzie "dawniej" ciężko było znaleść wolne miejsce a tutaj pusto i wszyscy o tym miejscu zapomnieli mimo tego że dawało ono najwięcej zabawy:( "

 

 

 

kliknij tutaj a dowiesz się wszystko o privach

Opublikowano

BEZ WIRTUALIZACJI!

Procesor:Intel Pentium 4 1,6Ghz

Ram:512MB

Net:Skacze od 2 mb do nawet 12MB

Z WIRTUALIZACJĄ!

Procesor:Inter Core Duo 2,6 Ghz

Ram:1 GB na serwer

Net : 2mb/s z netii

GG:5542533

Bez jakichkolwiek danych,proszę nie pisać w sprawie pomocy...

Opublikowano

Procesor: AMD athlon x2 3,3ghz

Ram: 4gb

Dysk: 500gb

Predkość Internetu: download 6mb | upload 2mb

niespamujemy.gif

 

 

Uzależniony od zmieniania telefonów xD

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...