Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam!...

 

A więc... Szukam skrypt żeby mi chodził po wyznaczonych waypointach z tomba do DP thais...

 

Chcę żeby postać gdy ma ~30cap idzie do DP i odkłada kase do banku, BROWN POC, Life ringi do depo ;>

 

DAM 5 GWIAZDEK ZA POMOC ;>

 

Server NON-PVP

 

Tutaj macie mapke z tym miejscem ;>

 

Proszę o szybką pomoc...

 

Najlepiej żeby był to skrypt dla TibiaAuto ale może też być dla NG ;>

Opublikowano

@up:

po chuj piepszysz, jak sie nie znasz....

 

@topic:

napisz, cholerny regulamin, na innym forum tego bota. Wpisz w google "ng bot" i ci wyskoczy najwieksze forum o tym bocie.... - do dupy i tak reklamuje inne forum... :/

Opublikowano

@logmen21:

wez mnie nie denerwuj. Jezeli sie nie znasz to milcz! A nie piepszysz, ze nie masz pojecia! A po za tym wiekszosc ostatnich twoich postow to tylko spam i nic wiecej. W temacie z wandem i exori vis: gosciu mu odpowiedzial, a ty powtarzasz.... Ja sie wogole zastanawiam czy ty wiesz cos o botach do tibii... I mi kutwa nie odpisuj w temacie, jak cos sie nie podoba to na PW zapraszam.

 

@topic:

wiesz o jaka strone mi chodzi?

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...