Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Akcja Przeciwko Sygnaturkom Lord Makina


SAstunterAD

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nie wiem co chciałeś tym udowodnić, "patrzcie na mnie jaki jestem odważny i mięski".

Nie wiem czy wiesz ale Lord robi wkleja takim jak ty te userbary żeby nie rozpowszechniał się idiotyzm w sygnaturach.

@down

Huh, tą idiotyczną akcją właśnie udowadniasz takie kozactwo. Też wole rl.

umarł Mizzer, niech żyje Mizzer...

Opublikowano

Krótko mówiąc - jesteś idiotą. Jakbyś może nie zauważył, bo po co : Rejestrując się tutaj akceptujesz regulamin, w którym jest napisane, że nie możesz mieć sygnatury o wymiarach takich i takich i treściach takich i takich. Zadaniem GM i Administratorów jest zmienianie tych sygnatur, żeby nikomu nie przeszkadzało to w przeglądaniu forum. Po 1 - nic nie zmienisz. Po 2 - zamiast wrzucać sygnaturę i potem płakać to sprawdź i porównaj jej wymiary do wymaganych. Po 3 - jak już dostałeś tego warna i Makin zedytował Ci sygnaturę to jest to wyłącznie Twoja wina, więc możesz jedynie się zgodzić.

Opublikowano

I wpadł Wielki Inkwizytor.

 

Czasu wam na te głupoty nie szkoda?

Mówiłem już, poczytajcie Regulamin, a nie plujecie sę, że wam sygnaturkę usunąłem. Ja za sygny warnów jak inni nie daję.

 

Noobish..- x.x

EXPmIpC.gif

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...