Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Ankieta]4Story-Którą Postać Lubisz?


maxaz

Która profesja?  

102 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Do expa?

    • Wojownik
      10
    • ?ucznik
      39
    • Zaklinacz
      15
    • Kap?an
      19
    • Czarodziej
      11
    • RMC
      8
  2. 2. Do PvP?

    • Wojownik
      12
    • ?ucznik
      40
    • Zaklinacz
      15
    • Kap?an
      13
    • Czarodziej
      10
    • RMC
      12

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

W dziale Metin 2 jest taki temat, tutaj chyba też może być.

Temat pomoże nowym w dobraniu postaci.

Non omnis moriar.

Opublikowano

Kiedys Grałem w 4Story i miałem ponad 25 Poziom Grałem Zaklinaczem

Bardzo Fajnie gra się zaklinaczem

95986687546687315738.png

 

 

ZBIERAM -

Opublikowano

Do expa moim zdaniem bardzo dobry jest kapłan. Ma on duży obszar AOE już od 16lvl. Na wyższym lvl. posiada 2 przydatne bańki, no i ma 2 leczenia :D

Łucznik dobry do PvP, ponieważ szybko wyprowadza strzały, większość skilli nie ma "czasu ładowania przed użyciem skilla".

userbarwb.png

Zawsze promocje na sygnatury ^^

Opublikowano

Polecam Granie Łucznikiem jak i zaklinaczem ; ) Moim zdaniem 2 najlepsze profesje 4story ; ))

29.11.2010 50 Postów

 

65809842.png

 

http://www.mpcforum.pl/topic/244531-tutrejestracja-na-candylongju/

 

Tut jak w Bardzo Dziecinny sposób Zarejestrowac się na CandyLongju.

http://www.youtube.com/watch?v=o3N8zR97HJA

Opublikowano

Kiedys grałem łucznikiem i w pvp jak i do exp'a wymiata.

Teraz zacząłem na nowo grać w 4S i gram Zaklinaczem. :D

Dam 10x +'ów lub 10x -'ów i 5 jeżeli ktoś mi zrobi Sygne i Awatar z Shoop Da Whoop.

Opublikowano

Do ExPa kaplan :

-duzy obszar AoE (na 32 lvl ma juz 45%)

-leczenie (nawet dwa)

Czekam na Battlefield'a 3

 

 

Od 26.12.2011 do XX.XX.201X ???

Opublikowano

Do ExPa kaplan :

-duzy obszar AoE (na 32 lvl ma juz 45%)

-leczenie (nawet dwa)

-no i BUFFY def/hp/mana no i ATAK

-LUBIE WROZKI :P

Czekam na Battlefield'a 3

 

 

Od 26.12.2011 do XX.XX.201X ???

Opublikowano

Posiadałem 74lvl Rycerz Mroku Cienia. Oraz maga 46 i grałem kapłanem 80, teraz 90lvl. Na exp najlepsi są magowie, kapłani i łucznicy. Tylko dlatego, że szybką mogą się rozsprawić z wrogami. A PvP czy duel to łucznik i kapeć. Ciężko wybrać najlepszego. Bo mistrzem w pvp możesz być każdym szczerze.

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Opublikowano

Moim zdaniem każda postać jest dobra do expa i do pvp, tylko trzeba umieć nią grać i się do niej przyzwyczaić.

Skromnym Plusikiem nie pogardze!!

:D

1758531robertm643482.jpg

 

ostrysk8.png

 

  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Na wojnie do PvP najlepszy czaro i woj

 

Do expa najlepszy mag każdy o tym wie kto mam minimum 26 lvl( ja wiem bo mam 49 lvl wojem :)

I zgadzam eis z ostrym jak umiesz grac to każda postać nawet ze słabym eq może ogarnąć na wojnie.

Opublikowano

Wedlug mnie najleprza postac do pvp to lucznik,zaklinacz

Najleprza do expa zaklinacz,kaplan

 

Osobiscie gram obecnie zaklinaczem lvl56 ;]

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Ja gralem lucznikiem jest dobry do expa i do pvp z rmc:D Kusza +14/15 do exp na 22lv i tak wbijesz do 29 i potem lowcow i expi sie dobrze.Hmm do pvp dobry jest rmc poniewac ma duzo skili oslupiajacych jak i wojownik.Do expa wojownika nie polecam poniewaz ma bardzo slabe aoe wiec na maly lv trudno expic.

UggNk9.gif


ExMod WoT SP  ExLider MMT exMentor


http://www.twitch.tv/jugensik


  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Zgadzam sie z nie którymi z was ale nikt nie powiedział nic szczegółowo o czarodzieju.Według mnie to najlepsza postac jaka może być w całym 4s. W pvp jak i w expie radze sobie fantastycznym nawet z przeciętnym eq.Łucznicy nie są wcale tacy mocni.Jeżeli ktoś woli unikalną i mocną profesję naprawde polecam czarodzieja i zaklinacza.Czemu unikalną? 60% całego 4s to łucznicy więc rozumiecie mnie,a natomiast czarodziej na bardzo mocne dmg z odpowiednią taktyką łucznicy się chowają,a czemu zaklinacz dzięki swojemu defkowi i blokadzie um jest potężną postacią która może rozwalic nie jednego łucznika czy tez rmc który jest także bardzo dobry w pvp.Trochę się rozpisałem ale myśle że nowi gracze podejmą słuszną decyzję.

 

Pozdrawiam

Nick: Desodziej czarodziej 46lvl i rośnie :)

 

Aderia / Derion

 

Gidia:Bujakasza

Laska: Sexi samiczka i niunia ;d

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...