Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[TuT] Jak Kupic Yangi Na Allegro By Sommer


Sommer

to mój 1 tut ;p  

67 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jak mi wyszed? tutek ?

    • bardzo dobrze
    • dobrze (napisze co masz dodac zeby by? lepszy)
    • srednio (napisze co masz dodac zeby by? lepszy)
    • slabo (napisze co masz dodac zeby by? lepszy)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Omg a wiesz ze da sie prosciej ??

Poco tam wypelniac teee yyy place przelwem ...

Dajesz kup teraz na , email przychodza ci dane

Spisujesz dane na druczek kwote a w tytul nick z allegro i gadu gadu ..

Opublikowano

xD xD xD

 

Właśnie te niby fałszywe dane spisujesz robisz na takie przelew i dojdzie mu kase do 1h bo to płace z allegro od 30min do 1h dochodzi...

a nie jakieś fałszywe dane:D xD xD xD xD

2401477507.png\
Opublikowano

ja kupywalem yang z 3x , kiedys kupilem z kumplem 100kk za 100 zl a teraz 100kk 10 zl :D <owned> ^^

 

Tucik ogl fajnie opisany , przyda sie poczatkujacym :)

Rób co chcesz..

Opublikowano

refresch



"Wyznacz Sobie taki cel, że gdybyś go osiągnął, to zwaliłby Cię z nóg."

The Secret



Pomogłem? Daj +

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

yangi tanieją coraz szybciej więc odświeżam, bo to największy tut w tej dziedzinie xD (skromnie powiedziane)



"Wyznacz Sobie taki cel, że gdybyś go osiągnął, to zwaliłby Cię z nóg."

The Secret



Pomogłem? Daj +

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

odświeżam, na pewno się jeszcze przyda



"Wyznacz Sobie taki cel, że gdybyś go osiągnął, to zwaliłby Cię z nóg."

The Secret



Pomogłem? Daj +

Opublikowano

hehe sorki ale moim zdaniem tylko noobki kupuja przez alegro yangi :)

sam bijac metki dropkiem kupujac bonujac eq i sprzedajac je zarabiam :)

na dzisiejsza chwile mam ponad 4,8kkk :) zbieram na porzadnego trytona/brzegowe

Opublikowano

Heh drogie cos masz te yangi... ja kupuje po 20 zl 500kk ;]

ChomikOrginal polecam tego Pana....

 

 

 

Pomogłem? Daj ++++++++++++!

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

dzięki ze moj tut uwzgledniles w twoim hee ;D

 

ladnie napisane a ss takie no nieestetyczne ale wazne ze sa ;].

 

wkoncu swiat nie jest idealny ;x

 

zdecydowanie + .;d

1318193140-U391680.png

 

Zbieram minusiki:)

Opublikowano

hehe skoro każdy mówi ze tut bardzo dobry i w ogóle zajebisty itp( dzięki wam za to ze doceniliście moja prace i za +)

to tak się dziwie...

 

Na ss widać ze wtedy 100kk kosztowało 13,75, a napisałem tuta 3 miechy temu, wcześniej przez dłuuugi czas yangi kosztowały 20-10 zl za 100kk. Ja napisałem tut i przez 3 miechy yangi podrożały 10x, i tak sobie myślę czy to czasem nie jest moja wina, ze to ja jestem odpowiedzialny za załamanie gospodarki na wszystkich serwerach na polskim globalu. Bo od czego mogło się zacząć np. ludzie zaczęli kupować yangi (bo mój tut), mieli ich dużo wiec wszystko zaczęło drożeć, następnie boty dużo zarabiają i na allegro yangi tanieją, i teraz coraz więcej wiary kupuje bo tanio lub potrzebują yangi, i błędne kolo się zatacza xD

 

chociaż na pewno jest coś innego od czego mogło się zacząć, ale co o tym myślicie?

 

@EDIT: sory za błędy ort ale nie mogę pisać polskich znaków i nie wiem jak to naprawić (to co podkreśli to mogę zmienić ale napisać już nie) ;/



"Wyznacz Sobie taki cel, że gdybyś go osiągnął, to zwaliłby Cię z nóg."

The Secret



Pomogłem? Daj +

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano

Heh ;] Bo nie mam na co kasy wydawać niż na głupią gre :D jak można mieć yang za pół free ... :)

Nic Mnie Nie Obchodzą

b6oyur.png i 2lw1vg2.png Wejdź Tylko W http://www.pajacyk.pl/zlicz.php I Kliknij W Brzuszek Pajacyka !

Dzięki temu skromnemu gestowi pomożesz innym :) Bo pamiętaj to nic nie kosztuję a tak wiele może pomóc :) Więc nie żałuj swojej 1 sekundy życia na kliknięcie !

 

 

1055js7.png

Co robi Czasem Metek z graczami :>

 

 

Opublikowano

Boze... Niedlugo beda poradniki typu "Jak zrobic kupe". Dam + bo sie napracowales, ale imo takie poradniki sa zbedne. Nie sadze, zeby kyos sam tego nie ogarnial, a jezeli juz - to dobrze! Niech nie wie jak sie kupuje yangi na allegro - bedzie mniej allegro-kidow ktorzy szpanuja eq wlasnie z tego portalu. Mam nadzieje, ze nie urazilem nikogo ta wypowiedzia.

 

Pozdrawiam - Memento (StayAlive) Mori

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...