Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie] Chciałbym Się Was Spytać Czy Robić Dalej :)


Zrobić dla reszty?  

17 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Yes or No :)

    • Tak
      14
    • Nie
      3

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

SIemka chciałbym się spytać czy sie podoba, i czy zrobić reszte ;]

 

Liczę na komentarze w stylu: Co dodać, co zmienić, co poprawić itd :)

 

Na koniec dna zobacze wynik nkiety i jak wyjdzie na tak, zrobie reszte :)

Oraz liczę na informacje x/10

(Roczna przerwa z grafą ;D)

 

A więc

Obrazek :)

0a2.png

To jest ukryta treść, proszę

 

Dziękuję i pozdrawiam :)

Backe57

 

Primo:

Oraz chociaż juz po, to wesołych swiat oraz Heppy New Year ;)

 

Dodaję że ja nie oddaję głosu :)

 

@EDIT1

 

Zrobiłem tak dla testu 2 wersje ;D

Barziej mroczną, i wiem ze bardziej nadaje się na sygne, czy logo, bo takie było moje założenie :D

 

logotypes_by_backe57-d35vv4q.png

To jest ukryta treść, proszę

 

logotypes2_by_backe57-d35vvbc.png

To jest ukryta treść, proszę

Opublikowano

A wiesz ze zaraz sprawdze, i zobacze jak się komponuje :)

 

Jak to zrobie dam screena ;D

 

Aktualnie zjabał mi sie metek po edycji roota ;D (Pierwszy raz zapomniałem zrobic Backupa ;D)

Nie mam jak sprawdzić :D,

Dziś mi się już nie chce instalować 2 raz,

Opublikowano

Ty pytasz jeszcze ? <haha>

Chłopie ty masz talent i się pytasz nas jeszcze.

Oczywista oczywistość że masz robić dalej.

 

Za 1 obrazek 9/10 - Jest dobry nawet bdb, ale coś tam brakuje do doskonałości ;D

Piąteczka i plusik.

 

Zmień Heppy New Year na Happy ;)

Opublikowano

No nie wiem, może jako sygnatura, logo, to by było idealne :)

 

P.S.

Nie dałem ocenki :)

Za nazwę mapki masz: 7/10

Ale za samą pracę 9/10

 

 

Aaa i jeszcze coś nie wiem czy się machnąłeś czy celowo to zrobiłeś, dolina orków nie nosi nazwy se... :P

Opublikowano

Fajnie porobić obrazki dla każdej mapy i powklejać do clienta ; > + i 5 czka

Opublikowano

Machnałem sie z nazwą ;D

Sorki ;D

 

Wyszło że tak, zrobienie wszystkich troche mi potrwa, ze względu na ilość plików :)

 

Jak się uda to do konca tyg zrobie,

 

A co do komentarzy, to bardzo dziękuję :)

Opublikowano

Lepiej żebyś dał zamiast postaci to jakiegoś mobka/npc z danej mapy.

GG:5542533

Bez jakichkolwiek danych,proszę nie pisać w sprawie pomocy...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...