Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Undetected][25.12.10] Sirosix'S Public D3D V5.7 [Aimbot!, Opk, Unl. Ammo, Esp, Chams...]


vogue9999

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam. Przedstawiam Wam kolejna wersje hacka SiroSix 5.7

 

Screen:

1jlrhqg3vw6v.png

 

Skan: http://www.virustota...f2ec-1293294607

 

[uploaded] Download: http://uploaded.to/file/jqfp11

[speedyshare] Download: http://www.speedysha...lic_D3D_5.7.rar

W razie pytań lub problemów pisz na PW, email, gg !

email: [email protected]

gg: 31227495 - (odpisuje gdy wejde na gadu ! )

f1b4ef6eb52b2b9.gif

0fd786f54cb7fa0150afb68bbe043a45.gif

Opublikowano

Nie umiesz czytać to jest sirox 5.7. Gdzie niby pisze, że to 5.6 jeżeli chodzi o wygląd to zawsze jest taki sam.

"Jesteśmy ludźmi, bo popełniamy błędy i na nich się uczymy."

Opublikowano

To jest FAKE.Sirosix nie wypuścił jeszcze wersji 5.7 ,nie ma jej na jego forum ani na niemieckim...To jest zwykłe 5.6

65339939328376711656.png

//nie umieszczamy gifow w sygnach

Opublikowano

mi hack dziala, ale skoro uwazacie ze to jest wersja 5.6 Prosze o zamkniecie tematu...

W razie pytań lub problemów pisz na PW, email, gg !

email: [email protected]

gg: 31227495 - (odpisuje gdy wejde na gadu ! )

f1b4ef6eb52b2b9.gif

0fd786f54cb7fa0150afb68bbe043a45.gif

Opublikowano

po chuj ludzi w konia robisz?

 

to jest fake, 5.6

 

schowaj sie

I'd BASH YOUR FUCKING HEAD ON THE WALL!

Opublikowano

Sirosix juz go wypuscil ... < nie chce reklamowac innego forum tylko podam link ;> >

CLICK

 

@EDIT gdyby kur@@ nie bylo 5.7 to skad by mial ten screen ? ogarnijcie ..

@EDIT2. przepraszam all... sirosix sie pomylil i dal zle linki. dal 5.6 zamiast 5.7. Sirosix tylko screen"a 5.7 wypuscil ; o

@EDIT3. TOP@ nastepnym razem sciagaj pliki i je sprawdzaj ... bo na 100% nie sprawdziles ! tylko sciagnales z . i szybko na speedshare.. ;>

Opublikowano

Niewiem czy to jest prawdziwe ale ja mam z wr-vip.com Siesix-a 5.7 i mi działa super.

 

 

Screen:

http://www6.pic-upload.de/24.12.10/1jlrhqg3vw6v.png

Skan:

http://www.virustotal.com/file-scan/report.html?id=2309db55d7a26a393244123010d8d7bda1b447e1fcf38b35ef4fc866f99df2ec-1293294607

 

Download

http://chomikuj.pl/filo74b1/Warrock/Hacki(aktualizowane)+Free+trasfer

Skopiujcie cały link razem z ,,+Free+transfer" !!!

,,Spieszmy się strzelać w ludzi, tak szybko biegają"

 

Funy,Hacki do WR,Filmy,Gry... http://chomikuj.pl/filo74b1

Opublikowano

Niewiem czy to jest prawdziwe ale ja mam z wr-vip.com Siesix-a 5.7 i mi działa super.

 

 

Screen:

http://www6.pic-uplo...jlrhqg3vw6v.png

Skan:

http://www.virustota...f2ec-1293294607

 

Download

http://chomikuj.pl/f...i(aktualizowane)+Free+trasfer

Skopiujcie cały link razem z ,,+Free+transfer" !!!

 

 

nom bo jest kurde wersja 5.7 i mi tez dziala ;x

W razie pytań lub problemów pisz na PW, email, gg !

email: [email protected]

gg: 31227495 - (odpisuje gdy wejde na gadu ! )

f1b4ef6eb52b2b9.gif

0fd786f54cb7fa0150afb68bbe043a45.gif

Opublikowano

Sirosix juz go wypuscil ... < nie chce reklamowac innego forum tylko podam link ;> >

CLICK

 

@EDIT gdyby kur@@ nie bylo 5.7 to skad by mial ten screen ? ogarnijcie ..

@EDIT2. przepraszam all... sirosix sie pomylil i dal zle linki. dal 5.6 zamiast 5.7. Sirosix tylko screen"a 5.7 wypuscil ; o

@EDIT3. TOP@ nastepnym razem sciagaj pliki i je sprawdzaj ... bo na 100% nie sprawdziles ! tylko sciagnales z . i szybko na speedshare.. ;>

 

 

kto powiedzial ze ja mam z jego stronki tego hacka ? sciaglem, sprawdzilem u mnie dziala to wrzucilem

W razie pytań lub problemów pisz na PW, email, gg !

email: [email protected]

gg: 31227495 - (odpisuje gdy wejde na gadu ! )

f1b4ef6eb52b2b9.gif

0fd786f54cb7fa0150afb68bbe043a45.gif

Opublikowano

zobaczcie nagłówek tego hacka SiroSix's Public 5.7V To jest 5.7 moim zdaniem

99% idiotów czyta ten opis z ręką

 

 

na myszce xD już nie zdejmuj ZA PÓŹNO ^^

Opublikowano

ww dziala tutaj AimBot??

Jeżeli pomogłem proszę o + :p

90% Nastolatków dostałoby załamania nerwowego, gdyby Justin Bieber stał na dachu wieżowca i miał zamiar skoczyć.

Jeśli należysz do tych 10%, które wzięłoby krzesełko i popcorn i darło się: "Skacz lamusie!"- wklej to na swoją sygnaturę !

Opublikowano

właśnie pobieram dam edita i wyjaśnię niektórym

@1.Edit nie wiem czemu ale porałem z speedshare i pokazuje mi w ramce 5.6 ;/

http://img692.imageshack.us/i/1111mj.png/

Teraz pobieram z drugiego jak coś i tez dam edit

@2.Edit sorki ale w obu upalde jest to samo ale sorki ale muszę to powiedzieć nie ten plik wystawiłeś lub w konia nas robisz ;]

Opublikowano

Jak w grze pisze że 5.6 to 5.6 a nie kur*a 5.7 niby w jaki sposób nagle zaczęli robić to szybciej i zostawiać stare napisy?

Leci wielki -

 

 

vogue piszesz podwójne posty...

a na screenie mogłeś to podrobić w photoshopie albo nawet w paintcie.

lolencja.jpg

images1ndm.jpg

 

 

userbarwb.png

Zawsze promocje na sygnatury ^^

Opublikowano

To jak u ciebie jest 5,7 to daj linka do tej strony co ty wziąłeś bo ja nawet dałem ss żeby udowodnić

Opublikowano

Gość was oszukuje ! Nie ma jeszcze wersji 5.7 , skąd to wiem ? Jestem uzytkownikiem także tamtego forum a oto dowód z ostatniego Update SS :

sros.bmp

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...