Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Udobot 4.0.0 Jak Przygotować Go Do Pracy I Nie Dostać Bana


Soczuss

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witajcie,

co muszę zrobić żeby ubobotem 4.0 nie złapać bana? słyszałęm żwe trzeba mieć serwer swój, ale jak to wszystko zrobić żeby 4.0 z niego korzystała(są tam wersje tylko 3.0.2 i 3.0.3 nie 4.0).

I jak zupdatować honey boxes?

z góry dzięki

Opublikowano

Witajcie,

co muszę zrobić żeby ubobotem 4.0 nie złapać bana? słyszałęm żwe trzeba mieć serwer swój, ale jak to wszystko zrobić żeby 4.0 z niego korzystała(są tam wersje tylko 3.0.2 i 3.0.3 nie 4.0).

I jak zupdatować honey boxes?

z góry dzięki

 

Kody kopiuj z mojego tematu.

v4.0 jest niewykrywalny jako bot.

Serwer w tej wersji jest zintegrowany.

Opublikowano

Kody kopiuj z mojego tematu.

v4.0 jest niewykrywalny jako bot.

Serwer w tej wersji jest zintegrowany.

a tu się z tobą nie zgodzę jak bocisz 24/7 i nie zmieniasz SIDa to jest WYKRYWALNY

02758850976702993171.png
  • 2 miesiące temu...
Opublikowano

ja uzywam Bio Bota ;-D loguje sie przez nick i haslo lata normalnie wybocił w 2 dni na pl3 jakos 40k urki i nie dostaje bana ;D

oby tak dalej

Bo umiesz korzystac (tak jak ja :) )

Opublikowano

hmmm ja tez uzywam bioBota ale dzisaj wyjatkowo cos mi sie psuje ...

Moj problem polega na tym ze gdy wlaczam bota to lata okolo 5 minut i po tych 5 minutach robi mi sie czarna mapka na bocie i przestaje zbierac a nikt go nie zestrzelil.

Wiecie ci zrobic??

1319559475-U373267.pngkbotuserbar9ni9.png

Opublikowano

Jeżeli grasz na garenie to po prostu botuj ^^ , a jeżeli robisz / ustawiasz bota na serwerach od bp to tak:

 

 

*Nie rób "massówek"

*Botuj tylko w nocy ;)

reflink

Opublikowano

*Nie rób "massówek"

*Botuj tylko w nocy ;)

 

Nie ma znaczenia.

  • 3 miesiące temu...
Opublikowano

Kody kopiuj z mojego tematu.

v4.0 jest niewykrywalny jako bot.

Serwer w tej wersji jest zintegrowany.

jakiego tematu możesz mi podać te kody? mi też są potrzebne

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...