Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Inne]Doradzenie W Sprawie Yang Only Monolit Players


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Czy na Monolicie(s12) za 500kk zrobie sobie eq ?Body 56 bo mój exp w v1 jest jak sex z moją byłą dziewczyną-beznadziejny!

Czy ktoś kupował od niego Yangi ?

To jest ukryta treść, proszę

To jest ukryta treść, proszę

goscd.jpg

Kozak ;D

"...Jeszcze raz mnie obrazisz - odetne Cie od slonca..."

;)

Youtube_logo.jpg<----Mój kanał

Daj Mi -

;)

[Tut]Jak pobierać z pełną prędkością

Opublikowano

Allegrowicz godny zaufania.

104 / 84 Pozytywne komentarze 0neg

Mała szansa że oszuka.

 

Co do "Zrobię sobie eq"

Jakieś tam zrobisz,ale nie zaszalejesz .Jeżeli zainwestujesz w coś część tej kasy,to może jeszcze coś się uda zrobić.

Jako tako kasy na eq, na sam v1 powinno wystarczyć za tą kase.Zależy też czy masz zrobione misje u Biologa,jakie masz skille itp.

Opublikowano

Niezle eq masz

A tekst zwlaszcza beznadziejny jak seks z moja byla dziewczyna powala

Za 500kk sr+45 kd+4 i jedziesz do v2 na poli:D

sstwc.jpg

Opublikowano

Pamiątki - Done. Aktualnie 443 defa 11,5 Hp aura m3 berek m3 ;D chodzi mi o jakiegoś Fms-a/Rib-a na jakiego mi starczy z jakimi śr ?

Popraw trochę skille, będzie ok.Na riba z dobrymi średnimi na pewno wystarczy.Jeżeli to FMS czy RIB to oczywiście brałbym riba z dużymi sr.

Radzę samemu się porozglądać po serwie,bo ceny riba z dużym śr. są różne.Zależy na kogo trafisz.

Opublikowano

Ja bym Ci radził kupić za to eq +9 (rib,zelak,srebrna,ebo,smocza) oraz buty i naszyjnyk 1-1,5k pz i z tym pójść na metki dorobić na np łuskę czy złotą (I będzie później na boga, bojaka, nimfe itp). Myślę, że za 500kk takie eq ogarniesz.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...