Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

może nowy dział BF


dział BF?  

62 użytkowników zagłosowało

  1. 1. dzia? BF?

    • Tak
      51
    • Nie
      10

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Tak, czemu nie. Niech się forum rozwija, tylko, żeby nie było w tym dziale pusto.

 

Dodaj ankietę.

hejter naczelny | aktywny od 2k6 | król forumka | gold member | blue member | mpc champion | best member | exmod | exvip
Km5iG.png

Opublikowano

Jestem za :)

Używasz botów...? Hackujesz...? Wykorzystujesz bugi w grze...? Jeśli tak to... JESTEŚ WŚRÓD NAS!!!!!

 

18706.png

20422.png

15221.gif

18590.png

22499.gif

 

Obecnie jestem czysty... Ale kiedyś grałem "na czitach" :P

GG: 9614036

Opublikowano

@up

moze i masz racje alee warto sprobowac ;] Jestem na tak.

Wszystko sie kiedyś kończy.
Opublikowano

A ja bede inny i na NIE.

 

Jedynie to by sie nadawalo do BF2 ale tam nie ma takiej liczby serwerow zeby juz cheaty powstawaly ...(wiem bo mam orginal i gram od czasu do czasu)

Opublikowano

ja jestem za nie ale bez obrazy :P

18590.png

22230.png

23998.png

22404.png

15221.gif

 

 

Potrzebujesz pomocy pisz śmiało GG:8716559

 

 

Potrzebujesz vip hack famas,g36 .... zobrażeniami pisz w/w nr GG

Opublikowano

Jak będzie download i sprawne serwery to jestem za;)

Chętnie w coś innego niż cs pogram...

Opublikowano

Na hacki do BF nie ma co liczyć. Ale gdyby były poradniki, pomoc i takie tam to ok. Jestem za, ale też myślę, że za dużo postów nie będzie.

-------------------------- Moje gg: 2001553

"Są ludzie, nie lubiący kapitalizmu i ludzie którzy nie lubią komputerów osobistych. Ale nie ma takich którzy lubią pecety i nie lubią Microsoftu" - Bill Gates

-------------------------- Mój nick w War Rock'u to: zbitaszyba

Zarejestruj się - pieniądz nadchodzi

Opublikowano

To kiedy dział powstanie? Bo jak widać dużo głosów jest na TAK ;).

tumblr_nrthjyZ6c31u4ug6zo1_500.gif
exMPC Media Team Lider || exMPC Graphic Team || exModerator || exMentor || VIP

  • 3 tygodnie później...
Admin Cienia
Opublikowano

Zamiast każdy spamować i pisać "jestem za" to może byście pisali dlaczego tak myślicie.

Astra G 2.0 Turbo 247KM 351NM

Opublikowano

Przydał by sie :P

Gargamel – wielki czarnoksiężnik i czarownik od siedmiu boleści. W swej karierze podrywacza umawiał się ze Smerfetką, Sasetką, Bersetką, Bercikiem, Papą Smerfem i Ważniakiem. Ponadto, mieszka sam wraz z kotem i nie posiada, ani prawa jazdy, ani konta bankowego, co daje mu predyspozycje na zostanie prezesem partii politycznej. Mieszka w wielkiej chacie na bagnie, gdzie ciągle knuje straszliwe plany zagłady PO rasy smerfów. Niestety jego wrodzona nieudolność, ciotowatość i kalectwo nie pozwalają mu na odniesienie sukcesu w tej dziedzinie. <3

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...