Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie] Bon Swiateczny 50 Sm


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam, mam pytanie poniewaz rok temu na swieta dostawalo sie NA SWIETA prezent w postaci BONU na 50 sm na kazdy e-mail ! I narazie w tym roku mi nic nie doszlo a wam ? Ma ktos jakies infromacje na temat tego bonusu ? Czy bedzie w tym roku ? Bardzo bym prosil o odpowiedzi i wypowiadanie sie . Kazdego nagrodze : ) Pozdrawiam.

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Opublikowano

To było również na Pl ;) . Sam dostałem 50 smoczych monet.. Mi się zdaję , że wtedy się dostawało na e-mail na którym już długo jest założone konto.. Dlatego dużo osób nie dostało .. A gdyby w tym roku tak było to już by były.. więc niestety w tym roku byliście niegrzeczni i nie dostaniecie nic !:P

Opublikowano

na boardzie cos czytalem z tym bonem ze wchodzilo sie na strone gameforce i sie email podawalo nie wpisywalem bo myslalem ze zabulic bd musial

Zbieram - :)

 

naglowekz.png

 

 

WSRH-Wyższa szkoła robienia Hałasu

Opublikowano

Dostawały sm te osoby , które wcześniej zakupiło chociaż raz smocze monety nie , że od jakiegoś lvla czy ile konto się ma tylko jak mówie- Zakupiłeś wcześniej Smocze Monety na e-mail przyjdzie bonus 50 sm za darmo , lecz w tym roku tego nie będzie.

Piszę poprawnie po Polsku.

Jeśli pomogłem daj - ; d

Jestem na MPC dłużej niż niektórzy KidModzi itp.

Po prostu nie poszczę , a nie wiem za co mam te % ( 25 )

Opublikowano

Dokładnie jak UP :) ja w tamtym roku dostałem 2 kupony :) i to nie tylko tyczy się metina :) tylko wszystkich gier od gameforge'a :)

29y2z2b.jpg

Daj - :D

Opublikowano

To losuje z wszystkich kont. Bodajze 3.000 emaili dostaje 50sm. Ja dostalem rok temu w tym juz nie.

 

@up2

No cos Ty .. Na jednym z emailu zakupilem, a nie dostalem ;)

Opublikowano

ja na pl-u dostalem bon rok temu z sm ale w tym roku nie. I nie gadac ze to us bo to prawda, ze rok temu bylo to na pl-u!!

Kiedyś zbierałem minusy.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...